Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Zināmi izaicinājuma “Aklais randiņš ar grāmatu” uzvarētāji

Konkursa foto.

Ir noslēdzies Valkas bibliotēkas organizētais grāmatu lasīšanas un vērtēšanas izaicinājums jauniešiem “Aklais randiņš ar grāmatu”. Apkopojot skolēnu iesniegtās grāmatu vērtēšanas anketas un iesūtītās fotogrāfijas no “randiņiem”, izaicinājumā uzvarējusi Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 7.b klase!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau jūnija sākumā Valkas bibliotēka visai klasei sarūpējusi piedzīvojumu – izzinošu dienas pārgājienu, organizācijas pargajieni.lv gida pavadībā, pa maz zināmām Sedas purva vietām.

Akcijas laikā lasot, vērtējot un iesūtot izdomas bagātas un aizraujošas fotogrāfijas 7.b klase ieguva 128 punktus. Līdz pat pēdējai izaicinājuma dienai patiesu sacensību garu izrādīja 8.b klase, kas akciju noslēdza ar iegūtiem 116 punktiem. Savukārt, visvairāk grāmatu, akcijas laikā izlasīja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 9.a klases skolniece Karīna Boguža – kopā piecas grāmatas. Liels paldies visiem dalībniekiem un, īpaši, skolotājām Ilzei Ivanei un  Līgai Šnukai par skolēnu motivēšanu pieņemt izaicinājumu.

Akcijas “Aklais randiņš ar grāmatu” laikā, no 14.februāra līdz 14.maijam, 7. līdz 12.klašu skolēni tika aicināti apmeklēt bibliotēku, izvēlēties grāmatas vadoties pēc īsa to apraksta un pēc to izlasīšanas sniegt savu vērtējumu, aizpildot īpaši izveidotu anketu. Lai iegūtu papildpunktus jaunieši varēja iesūtīt fotogrāfijas vai īsu video, kurā iemūžināts grāmatas lasīšanas brīdis. Fotogrāfijas no “randiņiem” ar izvēlētajām grāmatām šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Konkursa foto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.