Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Žigis tiekas ar saviem lasītājiem Vidzemes pusē, tostarp Smiltenē

Aizvadītajā nedēļā blogeris, ceļojumu grāmatu autors Žigimants Krēsliņš jeb vairāk pazīstams kā Žigis devās pie saviem lasītājiem visā Latvijā, lai interesentiem nogādātu savu jaunāko grāmatu “Fēru salas un Islande pāris mēnešos”. Pagājušajā ceturtdienā viņš bija sastopams arī Smiltenē.

Žigis ir aizrautīgs ceļotājs, kurš, var teikt, apceļojis puspasaules. Krustu šķērsu izbraukāta visa Latvija. Grūti pateikt vietu, kur viņš nav bijis. Viņš sācis arī rakstīt ceļojumu grāmatas, kas pietiekami īsā laikā tiek rezervētas un visas izķertas. Tiklīdz jaunākā grāmata ir iznākusi un pasūtījumi nokomplektēti, viņš ar sievu Līgu ar pilnu busiņu grāmatām brauc pie saviem lasītājiem. Tā ir lieliska atgriezeniskā saite, kad lasītāji var satikt pašu autoru, pārmīt kādu vārdu un saņemt grāmatu ar autora autogrāfu.

Daļa lasītāju autoru raksturo ar šādiem vārdiem: “Žiga grāmatas, kas iznāk neatkarīgi no jebkādas izdevniecības, tiek monentāni izpirktas. Autors prot notvert vietu un apskates objektu gaisotni un uzlikt šo sajūtu uz papīra. Visdrīzāk Žigimanta spēks slēpjas vienkāršumā – cilvēks no pūļa tēlā un galma āksta lomā. Viņa ceļojumu grāmatas ir lieliska izklaide, tajās atklājas Žigimanta dziļākā personības šķautne, aizrautība par vēsturi, interese par muzejiem, bet grāmatu saturu papildina spilgtas ilustrācijas, kas ļauj vaļu iztēlei un fantāzijai.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.