Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Ziemeļlatvija” – gaidīts ciemiņš

Seniore Ārija Knostenberga (no kreisās) no sirds priecājas par laimestu “Ziemeļlatvijas” abonēšanas akcijā. To viņai uz mājām piegādāja un pasniedza “Ziemeļlatvijas” žurnāliste Sandra Pētersone. Foto: Estere Elizabete Ponciusa

Seniore, Launkalnes pagasta Silvas iedzīvotāja Ārija Knostenberga mūsu laikrakstu abonē gadu desmitiem ilgi, pasūtījusi “Ziemeļlatviju” arī uz šī gada pirmajiem trijiem mēnešiem un līdz ar to automātiski piedalījās abonēšanas akcijā “Abonē laikrakstu “Ziemeļlatvija”
2022. gadam un laimē!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seniore ir no sirds iepriecināta, ka ir to abonentu vidū, kuri izlozē tikuši pie balvām, – viņa laimējusi Brantu pagasta uzņēmuma “Kainaiži” pankūku sīrupu izlasi BIO.

Šī ir jau otrā reize, kad seniore laimē “Ziemeļlatvijas” abonēšanas akcijā, – pirms dažiem gadiem tikusi pie žurnāla “Citādā Pasaule” abonementa uz trijiem mēnešiem.  

“Sirsnīgs paldies par laimestu, par tā piegādi un arī visam “Ziemeļlatvijas” kolektīvam! Tās dienas, kad iznāk avīzīte, gaidu. Dzīvoju viena, un “Ziemeļlatvija” man ir kā mīļš ciemiņš – izlasu avīzi no viena gala līdz otram un zinu vairāk kā tie jaunie,” teic Ārija Knostenberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visvairāk mūsu lasītāju interesē, kas notiek Smiltenē, – kādi pasākumi tiek rīkoti, kā mainās Vecais parks un citas vietas pilsētā, jo veselības problēmu dēļ seniore no mājas iziet reti, tik vien kā lielākoties reizi mēnesī uz poliklīniku un aptieku, līdz kurienei viņu aizved kāds no bērniem vai mazbērniem, vai arī ar automašīnu izvadā ekskursijā pa pilsētu.

Ar interesi Ārijas kundze izlasa, kas notiek arī citviet tuvākā un tālākā apkārtnē un kā tur dzīvo  cilvēki, – “Ziemeļlatvija” viņai ir logs uz pasauli aiz mājas sienām. Vēl to paver un ikdienā ļoti seniorei palīdz viņas tuvākie cilvēki – pieved pārtiku un citas vajadzīgās lietas, ziemā sanes malku, tīra sniegu. Mūsu lasītāja ir bagāta, viņai ir divi bērni – meita Iveta un dēls Ivo, pieci mazbērni un pieci mazmazbērni.

“Viņi ir mans lielākais prieks dzīvē. Es par viņiem visvairāk priecājos, jūtu līdzi gan bēdās, gan priekos. Ja viņiem klājas labi, tad lielāka prieka nemaz nevar būt. Kad mazbērni atbrauc uz Smilteni, tad apciemo arī mani, parāda, cik lieli izauguši mani mazmazbērni. Mazie jau sporto, pat četrgadnieks slēpo, rāda man bildes telefonā. Es viņiem atkal zeķītes adu, cik nu veselība atļauj. Man ir tikai ko priecāties. Man nav ko skumt,” teic Ārijas kundze. 

Jaunajā gadā viņa visiem novēl veselību, možu garu un abonēt un lasīt “Ziemeļlatviju”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.