Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ziemas kamuflāžā uz Ukrainu

Foto: Konvojs
No Alūksnes uz Ukrainu aizdevies 4. konvojs. Šoreiz auto nokrāsoti īpašā ziemas kamuflāžā, lai tos nevarētu viegli pamanīt.

Ilgvars Briedis: “Es negribu, lai Latvijā būtu karš”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Ukrainu aizvadīts jau 4.konvojs. Alūksnes un Apes novada fonds uz Ukrainu ar brīvprātīgo palīdzību nogādājis jau 24 auto! Šoreiz konvojā devās fonda brīvprātīgie Pāvels Čornijs, Mairis Gritāns, Ilgvars Briedis, Aleksandrs Levada, Andris Rubins un Aigars Ribušs. I.Briedim šis ir 2. konvojs, kurā viņš dodas un, lai arī brīvprātīgie nogādā automašīnas tuvu frontes līnijām, I. Briedis nebūt nebaidās no situācijas Ukrainā. “Mums ir jāpalīdz Ukraiani, jo, ja Ukraina neuzvarēs, tad Latvijā varētu būt nākamā un es negribu, lai Latvijā būtu karš,” teic I.Briedis. Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece izsaka pateicību ikvienam ziedotājam un brīvprātīgajam, kurš atvēl savu laiku un līdzekļus palīdzības sniegšanai Ukrainai. Šoreiz ar auto uz Ukrainu tika nogādātas arī 29 īpašas Ziemassvētku paciņas Ukrainas karavīriem. Šoreiz ikviens bija aicināts kurpju kastes lieluma kastītē sagatavot paciņu karavīram, kurā ir siltas zeķes, cimdi, saldumi, higiēnas preces un pretsaaukstēšanās līdzekļi. Sirsnīgs paldies Alūksnes Invalīdu biedrībai, Ulda Sedlenieka Tautas teātrimSlieksnis un ikvienam, kurš nesa sagatavotas paciņas, virsmatračus un pašsūtas segas. Kopā līdz uzvarai!

Ikviens tiek aicināts ziedot arī nākamo auto iegādei, kā arī degvielas izmaksu segšanai. Ziedot ir iespējams iegriežoties Alūksnes un Apes novada fondā, Dārza ielā 8a, vai arī ziedot veicot bankas pārskaitījumu.

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.