Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ziedotāji sarūpē barību

Foto: pixabay.com

Maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļi tuvākajā laikā tiks pie dzīvnieku barības. Proti, noslēdzoties “Maxima” organizētajai kampaņai “Mīluļu dienas”, biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) ar “Maxima” klientu un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāja SIA “Mars Latvia” atbalstu saņēma teju 70 000 suņu un kaķu maltītes kopumā deviņu tonnu apjomā. Kāda daļa no saziedotās dzīvnieku barības nonāks arī pie Valkas un Smiltenes novadu iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda labdarības kampaņa norisinās jau ceturto reizi. Vēlme palīdzēt līdzcilvēkiem nekur nav zudusi, to apliecina arī šajā kampaņā saziedotais lielais maltīšu skaits.

LSK Vidzemes komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova ir pārliecināta, ka sarūpētā dzīvnieku barība ienesīs papildu prieku ļoti daudzu iedzīvotāju mājās, jo īpaši šajā laikā, kad lielai daļai iedzīvotāju nākas ļoti rūpīgi plānot ikdienas tēriņus, kur primāro vajadzību augšgalā ir vēl daudzas citas lietas, un ne vienmēr tā ir kvalitatīva barība mājdzīvniekiem. “Saņēmām ziedoto dzīvnieku barību. Apzināsim un aicināsim iedzīvotājus – maznodrošinātos un trūcīgos mājdzīvnieku īpašniekus –, kuriem paredzēts šis atbalsts, nākt pakaļ ziedotajai barībai,” pastāsta G. Sokolova. Jo vairāk labdarības un atsaucīgu cilvēku būs mums apkārt, jo Latvijas iedzīvotāji būs laimīgāki.

Ziedoto barību var saņemt Latvijas Sarkanā Krusta Vidzemes komitejā Valkā, Semināra ielā 23, otrdienās un trešdienās no pulksten 9 līdz 11 un LSK Vidzemes komitejas Smiltenes nodaļā Dārza ielā 3 otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 11 līz 14.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.