Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ziedojumu akcijā saziedots atbalsts bērniem ar valodas attīstības traucējumiem

Publicitātes foto.

Cēsu “Brīnummāja” piedalījās “Mobilly” un Ziedot.lv organizētajā akcijā #WhiteFriday, aicinot līdzcilvēkus ziedot bērniem, kuriem ir diagnosticēti valodas attīstības traucējumi. Akcijas mērķis bija palīdzēt pirmsskolas vecuma bērniem ar valodas attīstības aizturi, lai arī viņi spētu izteikt savas sajūtas un iekļauties starp vienaudžiem. Bērnu atbalstam tika saziedoti 183 EUR, kas ļaus nodrošināt 11 logopēdijas nodarbības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā, ka arvien pieaug bērnu skaits, kuriem ir nepieciešams logopēdu atbalsts, atbalsta programma pirmsskolas vecuma bērniem turpināsies līdz 2023. gada nogalei. Līdz ar to “Brīnummāja” aicina līdzcilvēkus turpināt ziedot bērniem, kuriem ir diagnosticēti valodas attīstības traucējumi. Ziedojumu iespējams veikt “Mobilly” mobilajā lietotnē un tīmekļa vietnē.

“Brīnummājas” vadītāja Liena Graudule: “Brīnummājas vārdā saku paldies ikvienam, kurš akcijas ietvaros ziedoja bērniem ar valodas attīstības traucējumiem. Mēs jau varam nodrošināt 11 logopēdijas nodarbības tiem pirmsskolas vecuma bērniem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams. Šis noteikti ir labs sākums atbalsta programmai, kas turpināsies līdz 2023. gada nogalei. Mēs novērtējam iespēju arī šogad piedalīties #WhiteFriday akcijā, tādejādi palīdzot aktualizēt ģimenēm svarīgus jautājumus un rodot iespēju sniegt praktisku atbalstu bērniem.”

Vairāk informācija par ziedojumu atbalsta programmu pirmsskolas vecuma bērniem, kuriem ir diagnosticētu valodas attīstības traucējumi, pieejama “Brīnummājas” tīmekļa vietnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijā pieaug bērnu skaits ar valodas attīstības traucējumiem. Valodas problēmas pirmsskolas vecumā ir konstatējamas vismaz katram trešajam bērnam. Bērna sasniegtais valodas attīstības līmenis pirmsskolas vecumā ir nozīmīgs faktors bērna tālākai attīstībai.

#WhiteFriday akcija ir atbilde vispasaules “Black Friday” iepirkšanās drudzim, tādejādi palīdzot izcelt labos darbus, kurus veic dažādas organizācijas, kā arī uzsverot maza, bet regulāra ziedojuma nozīmi.

Informāciju sagatavoja: Liena Graudule, sabiedriskā labuma organizācijas “Brīnummāja” vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.