Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ziedo dzīvnieku patversmei

Variņu pagasta iedzīvotāju saziedotās mantas Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem nogādāja labdarības akcijas iniciatore, Variņu bibliotēkas vadītāja Madara Antēna kopā ar dēlu Kārli un dzīvesbiedru Uldi. Foto: No persojnīgā arhīva

Trešdien, 11. decembrī, Valmieras dzīvnieku patversmē viesojās Variņu bibliotēka, lai nogādātu   patversmes dzīvniekiem saziedotās preces.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Variņu bibliotēkas vadītāja Madara Antēna aicināja ikvienu  iedzīvotāju, kurš vēlas, iesaistīties labdarības akcijā, lai palīdzētu Valmieras dzīvnieku pa­tversmē ievietotajiem kaķiem.

Bibliotēkā bija jānogādā, ko nu katrs var sarūpēt: vai nu smiltis, vai pakaišus, vai konservus, kvalitatīvu sauso barību, mājiņas, flaneļa vai kokvilnas sedziņas guļvietu ierīkošanai. Tās ir lietas, kas Valmieras dzīvnieku patversmei lieti noderētu, un vislielāko atbalstu tur šobrīd vajag tieši kaķiem, sazinoties ar patversmi, noskaidroja bibliotēka.

Aicinājumam palīdzēt atsaucās astoņi Variņu pagasta iedzīvotāji – gan seniori, gan ģimenes ar bērniem, stāsta Madara Antēna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārsvarā tika saziedotas segas dzīvnieku guļvietām, cilvēki nopirka un atnesa arī sauso barību un konservus.

“Sākumā atsaucība nebija liela. Kad Ziemassvētki nāca tuvāk, cilvēki sarosījās, iesaistījās te viens, te otrs, te trešais un sāka nest  patversmei vajadzīgās lietas. Paldies ikvienam, kurš nepalika vienaldzīgs un noziedoja, lai  patversmes iemītniekiem būtu viss nepieciešamais! Kad kopā ar manu dzīvesbiedru Uldi un dēlu Kārli aizvedām saziedotās lietas, patversmes darbinieki bija ļoti priecīgi, teica, ka novērtē palīdzību un ka reti esot tādi cilvēki, kuri palīdz brīvprātīgi, bez pamudināšanas,” stāsta Madara Antēna.

Valmieras dzīvnieku patversme ir pagaidu mājvieta noklīdušiem un pamestiem dzīvniekiem un palīdz suņiem un kaķiem meklēt un atrast savus vai jaunus saimniekus un mājas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.