Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ziedo bakalejas produktus zupas virtuves atbalstam

Rūta Karlīna Bakaisa no Valmieras tehnikuma, kura šobrīd ir praksē
ZAAO, ir nolēmusi atbalstīt uzņēmuma ieceri ziedot bakalejas preces zupas virtuvei Valkā.
FOTO: NO UZŅĒMUMA “ZAAO” ARHĪVA

Laikrakstā jau vēstījām, ka šonedēļ norisinās “Labo darbu nedēļa”. Tajā vienu no iniciatīvām iesniedzis uzņēmums SIA “ZAAO”, kas šajā gadā nolēmis atbalstīt zupas virtuvi “Karotes” Valkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta SIA “ZAAO” Personāla daļas vadītāja Liene Melbārde, kolektīvs “Labo darbu nedēļā” iesaistās jau ceturto gadu. Domājot, ko atbalstīt un kāda palīdzība būtu nepieciešama sabiedrībai šajā gadā, viņi nolēmuši atbalstīt zupas virtuvi Valkā. “Mūsu šī gada mērķis ir nodrošināt ar dažādām bakalejas precēm – zirņiem, pupām, grūbām, griķiem, makaroniem un tā tālāk (viss, kas nebojājas) – zupas virtuvi Valkā. Izlasījām vietējā laikrakstā ziņu par to, ka iedzīvotājus aicina ziedot tieši pārtiku – bakaleju. Sazvanoties ar atbildīgo personu, viņa izteica lielu pateicību par mūsu iniciatīvu, jo ikdienā ir sadarbība ar zemniekiem par svaigu produktu ziedošanu, bet ļoti pietrūkts tieši bakalejas,” iniciatīvas pieteikumā norādījusi L. Melbārde.

Viņa stāsta, ka akcijā iesaistīties tika aicināti visi kolēģi – uzņēmumā ir 176 darbinieki –, cik no viņiem pavisam būs ziedojuši pārtikas preces, būs zināms vien šajā piektdienā, kad plānots doties uz Valku un nogādāt saziedoto.

“ZAAO pārtikas kastes, kas rīt tiks vestas uz Valku, ir novietotas birojā Valmierā, poligonā Daibe un tehniskajā daļā Brandeļos. Atsaucība ir, pārtikas kastes pildās, ir zināms, ka liela daļa nesīs vēl rīt,” ceturtdienas pusdienlaikā laikrakstam atklāj uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

“Vide ir mūsu uzņēmuma vērtības, taču tās nevar pastāvēt bez cilvēka. “Labo darbu nedēļa” ir lielisks atgādinājums mums visiem, ka labais vairo labo, ka arī mazi soļi, mazas darbības noved pie liela rezultāta. Nav jāgaida īpašas dienas, īpašas nedēļas, jo arī steidzīgajā ikdienā varam atrast laiku veltīt uzmanību tam, kam tā tajā brīdī nepieciešama visvairāk. Varbūt tieši mūsu mazā palīdzība šodien kādam dos pamatu, uz kura atsperties labākai nākotnei,” uzsver uzņēmuma darbinieki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.