Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Zaudējums gan Valkai, gan Smiltenei

Zaudējumus Latvijas florbola čempionāta spēlēs svētdien, 12.decembrī, piedzīvoja gan “Valka/IGLU”, gan “Smiltene ‘09” florbolisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valcēnieši svētdien pirmās līgas saspringtā cīņās viesos ar 9:11 (2:3, 5:1, 2:7) piekāpās FBK “Valmiera”/BSS vienībai.

Spēles pirmajā trešdaļā valcēnieši nonāca iedzinējos ar 0:3, tomēr līdz trešdaļas baigām spēja divus vārtus atgūt. Otrajā periodā Valkas florbolisti ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet pat spēja līdz trešdaļas beigām izvirzīties vadībā ar 7:4, tomēr savu pārsvaru valcēniešiem spēles pēdējā trešdaļā neizdevās nostiprināt un vairot, laukuma saimnieki rezultātu izlīdzināja. Pēdējās desmit minūtēs Valkas vienība atkal izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr pēdējās piecās ar pusi minūtēs mājinieki guva četrus vārtus, izraujot uzvaru ar 11:9.

“Valka/IGLU” rindās rezultatīvākais ar četriem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija Elviss Ābele, divi vārti, divas piespēles un labākā spēlētāja gods valcēniešu rindās Armandam Valtiņam. Jurģis Gartmanis “Valka/IGLU” vārtos atvairīja 16 no pretinieku 27 metieniem.

Valkas vienība ar 18 punktiem pirmās līgas austrumu zonā ieņem otro vietu, par sešiem punktiem atpaliekot no “Rubene-1”, par diviem apsteidzot FK “Saulkalne”.

Zaudējumu otrās līgas spēlē svētdien piedzīvoja “Smiltene ‘09” florbolisti, kas viesos ar 2:12 (0:4, 1:4, 1:4) piekāpās Rēzeknes BJSS.

Smiltenieši zaudēja par četriem vārtiem katrā no trešdaļām, kopumā pa saviem vārtiem ļaujot mest 50 reizes, kamēr pa vieniem spēja gūt tikai otrajā un trešajā, realizējot tikai divus no saviem 30 metieniem.

Vārtus “Smiltene ‘09” labā guva Jānis Špats un Jānis Lauris. Elviss Apsītis smilteniešu vārtos atvairīja 38 pretinieku metienus.

“Smiltene ‘09” tas bija devītais zaudējums deviņās spēlēs un komanda otrās līgas austrumu zonā bez punktiem ieņem pēdējo, septīto vietu.

Nākamo spēli “Smiltene ‘09” aizvadīs otrdien, 14.decembrī, kad viesosies Liepupē, bet vēl pēc divām dienām, 16.decembrī, spēlēs viesos ar “Līgatne” florbolistiem.