Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

ZAAO vēstneši kopā uzzina, iepazīstas un iedvesmojas

Publicitātes foto.

15. augustā, lēnām gatavojoties jaunajam mācību gadam, Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” tikās 52 SIA “ZAAO” darbības reģiona pedagogi – ZAAO vēstneši 43 izglītības iestādēs. Seminārs tikai organizēts, lai dalībniekus iepazīstinātu ar vasarā paveikto, vides izglītības piedāvājumu jaunajam mācību gadam – plānotajām akcijām un iespējām iesaistīties mācību iestādēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pedagogi tikšanās laikā devās izpētes braucienā, lai iepazītos ar jaunajiem būvniecības objektiem poligonā “Daibe”, uzzināja aktualitātes bioloģiski noārdāmo atkritumu apsaimniekošanas jomā. Ar lielu aizrautību noklausījās Dzērbenes vispārizglītojošās un mūzikas pamatskolas pirmsskolas grupas Taurenē direktora vietnieces Daces Potašas pieredzi par improvizāciju bērnudārzā, apgūstot un pilnveidojot inovatīvas mācību metodes bērnu aktīvai iesaistīšanai mācību procesā, kā arī kopā ar Limbažu vidusskolas direktora vietnieci Daigu Rudzīti dalījās atklāsmēs par vides izglītības īstenošanu mācību iestādēs un izaicinājumiem tās īstenošanā.

Neparasta un interesanta dienas daļa tika pavadīta kopā ar Annu Lieni Brokāni, apgūstot jaunas zināšanas par informācijas atspoguļošanu sociālo tīklu vietnēs, kā arī par jaunākajām tendencēm digitālajā vidē. Fotogrāfa Klāva Vasiļevska vadībā dalībnieki varēja uzzināt to, kas jāņem vērā, uzņemot fotogrāfijas un video ar mobilā telefona kameru, kā veidot kompozīciju, izmantot gaismu fotogrāfijā.

Piesakoties mācībām, katrs tika aicināts līdzi paņemt kādu apģērba gabalu – kleitu, T-kreklu vai džemperi, kuram ir neizmazgājams pleķis. Dienas noslēgumā dalībnieki piedalījās radošajā darbnīcā, kurā bija iespēja apģērbu salabot, izmantojot sietspiedes metodi, tā parādot praktiski piemēru, kā uzlabot lietu, nevis to izmest. Dalībniekiem bija iespēja arī izgatavot iepirkuma maisiņu ar sevis veidotu rotājumu, kas noteikti būs patīkams motivators to izmantot un veikalā neiegādāties plastmasas maisiņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaidām no pedagogiem jaunu, aizraujošu saturu sociālo tīklu vietnēs un vēlam veiksmīgu, interesantu, radošu mācību gadu! Tiekamies nodarbībās un URDA 5 gadu jubilejas svinībās, kas gaidāmas jau drīz!

Informāciju sagatavoja: Dina Lukaševiča-Lāce, digitālās komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.