Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

ZAAO vasarā nodrošina darbu reģiona jauniešiem

SIA ”ZAAO” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru jūlijā un augustā pieciem jauniešiem no Vidzemes reģiona sniedza iespēju iegūt praktisku darba pieredzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai veicinātu skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi, SIA “ZAAO” 2023. gadā pirmo reizi iesaistījās Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Kopumā uz SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā ZAAO) piedāvātajām vakancēm gadījuma darba strādnieks un lietvedis tika saņemti 5 skolēnu pieteikumi, no kuriem visi tika apstiprināti un pieņemti ZAAO darba kolektīvā. Gan jūlijā, gan augustā poligonā “Daibe” palīdzīgu roku ikdienas teritorijas uzkopšanā un citos darbos sniedza divi jaunieši, bet Valmieras birojā, palīdzot lietvedības un personāla jautājumos, Valmieras tehnikuma audzēkne Rūta Karlīna Bakaisa. Rūtas atziņas pēc vasaras: “ZAAO vasaras darbs bija kā lielisks ieskats perfektai darba vietai – rūpes par katru darbinieku, kompetences, moderna darba vide, pilnveides iespējas, laipna attieksme vienam pret otru. Man šis bija kā jauns pieredzes ceļojums ar plašu zināšanu bagāžu līdzi nākotnei. Tas iedeva man ne tikai zināšanas savā profesionālajā jomā, bet arī sevis pilnveidošanā un pašizaugsmē. Ar lepnumu varu teikt, ka esmu bijusi daļa no ZAAO. Paldies manai darba vadītājai Lienei par manas pieredzes bagātināšanu un pārējai ZAAO komandai par organisko iederēšanos jūsu komandā.”

“Iesaistīšanās Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā ir iespēja ne tikai palīdzēt gūt pieredzi, prasmes nākotnes darbos, bet arī iespēja piesaistīt specialistus’’, uzsver ZAAO Personāla daļas vadītāja Liene Melbārde. “Ņemot vērā nozares specifiku, nevaram nodrošināt vasaras darbu lielam skaitam jauniešu, bet priecājamies par iespēju piesaistīt tos noteiktiem darbiem, lai vasarā, kad tradicionāli ir atvaļinājumu laiks, darbi neiekavētos. Uzņēmumā ZAAO kopumā tiek nodarbināti vairāki desmiti dažādu profesiju pārstāvji un, uzņēmumam attīstoties, būs nepieciešami jauni speciālisti. Ļoti ceram, ka iegūtā pieredze ZAAO jauniešiem noderēs jaunajā mācību gadā un būs kā palīgs nākotnes darba vietas izvēlē, kas varētu būt arī ZAAO!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma vārdā paldies Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēm Valmierā un Cēsīs, ar kurām kopā izdevās sniegt iespēju jauniešu nodarbinātībai vasarā ZAAO. Paldies arī jauniešiem par sniegto pieredzi arī uzņēmumam ZAAO, palīdzot paskatīties uz ikdienas darba procesiem no cita skata punkta.

Informāciju sagatavoja: Inga Kovala Sēne, sabiedrisko attiecību vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.