Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

ZAAO EKO laukumos riepu nodošana bez maksas

Publicitātes foto.

Līdz ar ziemas sezonas noslēgumu SIA “ZAAO” atgādina, ka privātpersonām nolietotas vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot SIA “ZAAO” EKO laukumos bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veicot automašīnu apkopi pēc ziemas sezonas, tiek veikta arī to riepu nomaiņa. Lai nodrošinātu, ka nolietotās autoriepas nenonāk dabā, bet tiek nodotas pārstrādei, tādējādi taupot arī dabas resursus, SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā ZAAO) aicina riepas nodot kādā no 21 ZAAO darbības reģionā esošā EKO laukuma.

Gada laikā no vienas pilngadīgas privātpersonas 4 vieglo automašīnu riepas ZAAO EKO laukumos pieņem bez maksas. Tāpat visos EKO laukumos no 2023. gada sākuma privātpersonām ir iespēja nodot arī kravas automašīnu un autobusu riepas, samaksājot 7,01 EUR/gab. Šāda veida riepas pirms vešanas uz EKO laukumu lūgums sadalīt vismaz 4 gabalos. Informācija par EKO laukumu adresēm, darba laikiem pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “EKO laukumi”.

Juridiskām personām riepu nodošana ir maksas pakalpojums. Vieglo automašīnu riepas ir iespējams nodot EKO laukumos (2,50 EUR/gab.), kravas automašīnu un autobusu riepas (katru sadalītu vismaz 4 gabalos) iespējams nodot RAAC “Daibe” poligonā. Informācija par poligonā nododamiem atkritumu veidiem, darba laiku pieejama tīmekļa vietnē www.zaao.lv, sadaļā “Atkritumu nodošana poligonā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgādinām, ka jebkuru riepu un citu atkritumu dedzināšana (ārpus rūpnieciskās dedzināšanas) ir aizliegta un nodara neatgriezenisku kaitējumu gan videi, gan cilvēku veselībai!

Informāciju sagatavoja: Inga Kovala Sēne, Sabiedrisko attiecību vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.