Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

ZAAO EKO laukumos iespējams nodot apģērbu un apavus, ko saņems no Ukrainas iebraukušie patvēruma meklētāji

No 7.marta līdz 31.martam SIA “ZAAO” (ZAAO) EKO laukumos tiek vākts apģērbs un apavi, kas tiks nodoti no Ukrainas Latvijā iebraukušajām ģimenēm – sievietēm, bērniem, senioriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji, kuri var palīdzēt, tiek aicināti nest tīrus, nesabojātus, lietošanai uzreiz derīgus apavus un apģērbu, atbilstoši šī brīža laika apstākļiem (gan iešanai ārā, gan vilkšanai iekštelpās). Nododamās lietas jāiesaiņo maisos, uz kuriem jāpiestiprina informācija par atnestā materiāla veidu, izmēru un skaitu. Mantu sadale notiks sadarbībā ar ZAAO darbības reģiona pašvaldībām.

Informācija par nododamo mantu veidu un laika periodu var mainīties, balstoties uz pašvaldību apzinātām vajadzībām.

ZAAO EKO laukumi atrodas Alojā, Apē, Augšlīgatnē, Cēsīs, Jaunpiebalgā, Krimuldā, Limbažos, Mazsalacā, Priekuļos, Raunā, Rūjienā, Salacgrīvā, Saulkrastos, Smiltenē, Strenčos, Taurenē, Valkā, Valmierā un reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā Daibe, Stalbes pagastā. Lūgums ievērto darba laikus, nenovietot maisus pie vārtiem, lai var nodrošināt atnesto lietu kvalitātes saglabāšanu. Precīzas EKO laukumu adreses un darba laiki ZAAO mājas lapā sadaļā “EKO laukumi” vai zvanot 64281250.

Informāciju sagatavoja: Zane Leimane, SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.