Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“ZAAO” aicina “ēnot” savus darbiniekus

SIA “ZAAO” aicina skolēnus pieteikties programmā “Ēnu diena 2023” un 5. aprīlī viesoties atkritumu poligonā, kļūt par daļu no uzņēmuma un uzzināt vairāk par ikdienas izaicinājumiem, “ēnojot” SIA “ZAAO” strādājošo profesiju pārstāvjus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) ir atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas veic ne tikai atkritumu transportēšanu, savākšanu no katras mājas Vidzemē, bet arī nodrošina atkritumu šķirošanu, apstrādi un apglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī izglīto un informē sabiedrības par vides un atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem.  ZAAO kā viens no lielākajiem darba devējiem Vidzemes reģionā labprāt katru gadu iesaistās karjeras izglītības programmā “Ēnu diena”, popularizējot uzņēmumā strādājošās profesijas, lai, iespējams, satiktu savus nākotnes darbiniekus.

Kopumā ZAAO strādā 61 dažādu amatu/profesiju pārstāvji, par septiņām no šīm profesijām 5. aprīlī, “Ēnu dienas 2023” ietvaros, aicinām skolēnus uzzināt vairāk, piesakoties “ēnot” valdes priekšsēdētāju, personāla daļas vadītāju, RAAC “Daibe” vadītāju, izglītības projektu vadītāju, informācijas tehnoloģiju daļas vadītāju, loģistikas nodaļas speciālistu, informācijas sistēmu uzturētāju. 

Lai pieteiktos, skolēni aicināti meklēt ZAAO vakances “Ēnu dienas 2023” oficiālajā lapā un iesniegt pieteikumu, īsi aprakstot sevi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās “Ēnu dienām” kopumā noritēs trīs kārtās:

  • no 7. līdz 13. martam;
  • no 17. līdz 20. martam;
  • no 24. līdz 27. martam;

Pēc katras kārtas noslēguma ZAAO apstiprinās saņemtos pieteikumus.  

Piesakoties “Ēnu dienā” ZAAO, skolēniem būs dota iespēja uzzināt ne tikai par sev interesējošo profesiju, galvenajiem pienākumiem, izaugsmes iespējām un izaicinājumiem, bet arī iepazīt atkritumu apsaimniekošanas nozari, dodoties ekskursijā pa poligonu, kā arī virtuālā ceļojumā atkritumu kalnā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pieteikuma apstiprināšanas skolēnam uz norādīto kontaktinformāciju tiks nosūtīta plānotā “Ēnu dienas” programma, lai laicīgi varētu tai sagatavoties. Aicinām nenobīties, ja ir vēlme pieteikties RAAC “Daibe” vadītājas vai izglītības projektu vadītāju “ēnošanai”, jo, iepriekš vienojoties, tiks nodrošināts transports no Valmieras līdz RAAC “Daibe” un atpakaļ.

“Ēnu diena” ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, “Ēnu diena” sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē. Vairāk informācijas par “Ēnu dienu” meklē šeit vai @jalatvia.

Jautājumu gadījumā, skolēni aicināti sazināties ar ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāju Ingu Kovalu Sēni, rakstot uz e-pasta adresi inga.kovala@zaao.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos 5. aprīlī!

Informāciju sagatavoja: Inga Kovala Sēne, sabiedrisko attiecību vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.