Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“ZAAO” aicina bez maksas nodot lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu

Foto: pixabay.com

2023.gada sezonā SIA “ZAAO” atgādina par iespēju izmantot pakalpojumu – nodot konkrēta veida lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu, piesakot tā savākšanu no adreses bez maksas vai nogādājot to pašiem EKO laukumā vai RAAC “Daibe”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamazām tuvojoties pavasarim, gandrīz katra lauksaimnieka sētā ir sakrājušies izlietoti lauksaimniecībā izmantotu produktu iepakojumi. SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) aicina jau tagad pieteikt materiāla izvešanu, lai varētu plānot maršrutus un savākšana no saimniecības notiktu savlaicīgi.  Viss savāktais iepakojums tiks pāršķirots un sagatavots otrreizējai pārstrādei.

ZAAO darbības reģionā bez maksas iespējams nodot šādu lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu (turpmāk tekstā – iepakojums):

  • plastmasas kannas (HDPE), kuras pirms nodošanas obligāti vismaz 3 reizes ir jāizskalo, tām jānoskrūvē korķi, jāievieto Big-Bag maisā vai citā tarā;
  • Big-Bag  (PP) maisus, kuri jāattīra no pildījuma un jāievieto vienu otrā;
  • skābbarības ruļļu plēves, kuras jāatdala no barības vielām, jāatdala no sietiem un šņorēm, jāsaliek kaudzē;
  • pārklājamās plēves skābbarības bedrēm, kuras pirms nodošanas jāattīra no piemaisījumiem (riepām, dēļiem, salmiem) un jāsaliek kaudzē.

Pēc noteikta cenrāža ir iespēja nodot sietus un šņores, tos drīkst ievietot arī savā sadzīves atkritumu konteinerā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties iepakojuma bez maksas izvešanas pakalpojumam no adreses iespējams, zvanot darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 uz tālruņa numuru +371 29221847 vai rakstot uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv.  

Atgādinām, ka iepakojuma savākšanas vietai ir jābūt viegli piebraucamai specializētajam transportam, maksimāli sausai, to nedrīkst ierīkot zem koku zariem vai elektrības vadiem, kā arī tai jābūt ne tālāk kā 2 m no plānotās specializētā transporta kraušanās vietas.

Big- Bag maisus, kannas līdz 5 m3 vienā reizē iespējams bez maksas nodot arī kādā no 21 ZAAO EKO laukuma, to adreses un darba laiki pieejami www.zaao.lv, sadaļā “EKO laukumi”.  Visa veida iepakojumu (gan bez maksas, gan par maksu) neierobežotā daudzumā, sašķirotu pa veidiem, var nodot RAAC “Daibe”, Stalbes pagastā, Cēsu novadā darba dienās un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām izmantot ZAAO pakalpojumu un nodot iepakojumu atbildīgai apsaimniekošanai! Uzzini vairāk arī www.zaao.lv, sadaļā “Lauksaimniecības iepakojums”.

Informāciju sagatavoja: Inga Kovala Sēne, sabiedrisko attiecību vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.