Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“X faktorā” – arī Kārlis Sīmanis no Smiltenes

Foto: No personīgā arhīva

Pagājušajā svētdienā ar 4.sezonu pie skatītājiem atgriezās muzikālais šovs “X faktors”. Tajā ar sveicienu no Smiltenes – grupas “Apvedceļs” dziesmu “Pirmais vasaras zieds” uzstājās Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidents, 12. b klases skolnieks Kārlis Sīmanis. Svētdien TV 3 un Go 3 varēsim skatīties Kārļa otro uzstāšanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasarā Kārlis piedalījies šovā “Ghetto Faktors 2021”, kur viņa uzstāšanos pamanījuši “X faktora” veidotāji un uzaicinājuši arī uz šo šovu. “Brīdi padomāju un nolēmu: ja reiz man šādu iespēju piedāvā, kāpēc neizmantot? Pirms tam vajadzēja uz televīziju aizsūtīt 15 dziesmas – 10 latviešu un 5 angļu valodā. No tām tika izvēlēta viena – “Pirmais vasaras zieds”, ar ko arī uzstājos šovā. Priecājos, ka vajadzēja dziedāt tieši šo dziesmu, jo tas ir viens no maniem mīļākajiem šlāgeriem, kas spēlēts ne vienā vien ballē, tāpēc jutos droši,” stāsta Kārlis.

Arī žūrija novērtēja šo vienkāršo sirds dziesmu, kas vienlaikus atgādina par pilsētu, no kuras viņš nāk, jo Latvijā visi labi zinām, ka “Kantrī radies Smilenē!”

Raidījumā Kārlis atzina, ka viņa “X faktors” slēpjas spējā skatīties uz šo pasauli un tajā notiekošo no gaišās puses. “Pie šādas pārliecības esmu nonācis, vērojot cilvēkus sev apkārt. Mums, taču, visiem labāk patīk skatīties un būt kopā ar tiem, kuri smaida, nevis ir mūžam dusmīgi un ar kaut ko neapmierināti.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kārlis ir arī viens no Smiltenes vidusskolas grupas “Forward” mūziķiem. “Rīt notiks pirmais mēģinājums. No sirds priecāsimies satikt arī jaunus dalībniekus, kuriem patīk mūzika un muzicēt kopā,” viņš aicina.

Ģitāras spēli Kārlis sācis apgūt, mācoties Smiltenes Mūzikas skolas pēdējā klasē. “Sākumā mans instruments bija klavieres, bet nu jau vairākus gadus grūti sevi iedomāties bez ģitāras spēles.

Protams, priecāšos, ja “X faktorā” tikšu tālāk, bet šoreiz mans galvenais mērķis ir piedalīties un gūt jaunu pieredzi,” atzīst Kārlis. Tad jau laiks rādīs, kā viss tālāk attīstīsies.”

Turēsim īkšķus par mūsu Kārli! Lai viņam veicas arī turpmāk!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.