Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

VUGD saņēmis vairākus izsaukumus saistībā ar ceļu satiksmes negadījumiem

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
www.pexels.com

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 20. decembra plkst. 6.30 līdz 21. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 11 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, bet astoņus uz glābšanas darbiem.

Plkst. 17.21 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā dega dīvāns 0,2m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēku laicīgi izdevās pamanīt un nodzēst kaimiņiem, jo nostrādāja dūmu detektors, kas brīdināja par piedūmojumu mājoklī.

Vakar plkst. 19.54 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 50m2 platībā. Notikuma vietā strādāja 13 Saulkrastu, Limbažu un Ādažu ugunsdzēsēji glābēji, bija piesaistītas četras autocisternas, kā arī septiņi Tūjasmuižas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 1.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakar rīta pusē tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Vaives pagastu, kur dega kravas automašīnas riepa 0,5m2 platībā, kā arī uz Limbažu novada Ainažiem, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa – izmantojot absorbentu savākta uz ceļa braucamās daļas izlijusī degviela ~600l apjomā.

Plkst. 17.41 VUGD saņēma informāciju, ka Smiltenes novada Virešu pagastā uz autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunija garākā ceļa posmā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti vairāki transportlīdzekļi. Tā rezultātā no kravas automašīnas bākas noplūda apmēram 300 litri degvielas. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja bojāto degvielas tvertni, lai apturētu noplūdi. Izmantojot absorbentu, uz brauktuves izlijusī degviela savākta. Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja, vai pārējās iesaistītajās automašīnās cilvēkiem nav nepieciešama palīdzība, kā arī to, vai nenotiek degvielas noplūdes. Plkst. 22.12 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Plkst. 20.56 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Apes pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža noticis vēl viens ceļu satiksmes negadījums – avarējusi kravas automašīna. Cilvēks no tās izkļuva pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā novērsa degvielas noplūdi, izmantojot absorbentu savāca ~50l izlijušās degvielas, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu. Plkst. 22.59 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īsi pēc pusnakts tika saņemts izsaukums arī uz Smiltenes novada Virešu pagastu, kur ugunsdzēsēji glābēji pēc vēl viena notikuša ceļu satiksmes negadījuma sakārtoja ceļa braucamo daļu.

VUGD aizvadītajā diennaktī kopumā saņēma 44 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet vēl deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Sandra Vējiņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.