Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Volejbolisti spēlē Latvijā un Igaunijā

Volejbola kluba “Valka” spēlētājiem augusta pirmā puse bijusi noslogota, piedaloties gan Latvijas čempionātā, gan turnīrā Igaunijā, gan pašu rīkotajā Valkas novada atklātajā čempionātā, izcīnot arī godalgas. FOTO: NO “FACEBOOK”

Augusta pirmajā pusē aktīvi bijuši volejbola kluba “Valka” trenera Jāņa Bomiņa trenētie sportisti, kas piedalījušies sacensībās Igaunijā un Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Augusta sākumā, 4. augustā, Valkas volejbolisti Ogrē piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā ceturtajā posmā. U16 grupā abi valcēniešu pāri zēnu grupā ieņēma dalītu devīto-desmito vietu. Meitenes šoreiz nepiedalījās savainojumu dēļ.

“Grūti startēt šajā čempionātā, jo ir lieli izdevumi – katram pārim par katru spēli jāmaksā 10 eiro,” stāsta treneris. “Manuprāt, tā ir nepareiza sistēma. Mēģināšu runāt ar Latvijas Volejbola federāciju, jo turnīra izspēles sistēma ir jāmaina – jārīko pēc reģionālā principa, kad savā starpā vietas izspēlē Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales komanda, pēc kā finālturnīrā tiekas labākās sešas. Tā kā šobrīd notiek šis čempionāts, daudzi nebrauc, jo jāmēro lieli attālumi un jāsedz lieli izdevumi.”

8. augustā Tervā, Igaunijā, notika pludmales volejbola turnīra divi posmi, kuros Valkas volejbolisti piedalījās ar vairākiem pāriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zēnu konkurencē Edgars Deņisovs un Reinis Kruška ieņēma pirmo vietu, meitenēm Madlēna Rosolovska un Marta Rozīte divu posmu kopvērtējumā bija otrās.

“Igauņi prot rīkot turnīrus, tur galvenais ir pati spēle. Nav jāmaksā dalības maksa, piedalās daudz komandu. Jā, turnīra līmenis, iespējams, ir nedaudz zemāks nekā Latvijas čempionātā, tomēr jaunajiem spēlētājiem tā ir neatsverama pieredze, jo katram pārim sanāca izspēlēt septiņas spēles,” par turnīru Igaunijā stāsta treneris.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien un sestdien, Valkā notika divu dienu pludmales volejbola turnīrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien notika Valkas novada atklātais čempionāts smilšu volejbolā vidējās grupas zēniem un meitenēm, kurā zēniem pirmās divas vietas Valkas spēlētājiem. Pirmo vietu izcīnīja Edgars Deņisovs un Reinis Kruška, otro – Mareks Nikolajevs un Dāvis Zemītis. Meiteņu konkurencē pirmajā vietā Madlēna Rosolovska un Marta Rozīte.

Turnīrā piedalījās 11 pāri no Valkas, Smiltenes un Igaunijas.

Sestdien notika turnīrs tautas klasē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Saulainais laiks un turnīri citās vietās “iezāģēja” mūsu tautas klases turnīram. Nākamreiz rīkosim darba dienā, izplatīsim afišas un mēģināsim organizēt laikā, kad mūsu turnīrs nepārklājas ar citiem pasākumiem,” skaidro Jānis Bomiņš. “Liels paldies dalībniekiem gan jauniešu , gan tautas grupās, paldies Valkas novada pašvaldībai par palīdzību turnīra organizēšanā, un atsevišķi gribas pateikt lielu paldies Edgara Deņisova vecākiem Marikai un Valentīnam par palīdzību turnīra organizēšanā un stadiona labiekārtošanā.”


Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.