Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Volejbolistēm pirmā vieta Vidzemē

31.janvārī Smiltenes tehnikumā notika Arodizglītības mācību iestāžu (AMI) sporta centra Vidzemes reģiona 34. sacensības volejbolā. Savstarpēji sacentās jaunietes no Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma, Valmieras tehnikuma, Ogres tehnikuma un Smiltenes tehnikuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo vietu un iespēju pārstāvēt skolu Latvijas mērogā izcīnīja Smiltenes tehnikuma jaunietes. Otro vietu ieguva Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma komanda, arī viņas dosies uz finālsacensībām Rīgā, bet trešo vietu spraigā cīņā nopelnīja Valmieras tehnikuma jaunietes.

Par Smiltenes tehnikuma komandas sasniegumiem laimīgs arī viņu treneris, skolas sporta darba organizators Leons Peļņa. “Beidzot mums ir tāds volejbola komandas sastāvs, kas var cīnīties arī ar ļoti spēcīgām pretiniecēm,” informē Leons Peļņa. “Visas meitenes, kuras no pirmā septembra divas reizes nedēļā apmeklē treniņus, šodien pilnā sastāvā pārstāvēja skolu sacensībās. Un te arī ieguldītā darba rezultāti.”

Smiltenes tehnikuma komandā spēlēja: Adriana Trušinska (2.transportbūvju būvntehniķu kurss), Loreta Veica (3.pavāru kurss), Paula Štrāle (1. a lopkopības tehniķu/veterinārārsta asistentu kurss), Paula Dreiblathena (1.b veterinārārsta asistentu kurss), Viktorija Skaldere (3.viesmīlības pakalpojumu kurss), Agnese Adriana Grīnberga (1.b veterinārārsta asistentu kurss) Diāna Vīksniņa (1. viesmīlības pakalpojumu kurss), Līga Daiga Kremere (2.pavāru kurss) un Džuljeta Estere Salmiņa (3. viesmīlības pakalpojumu kurss).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies arī komandas tiesnesēm – Inesei Pilienai (2.pavāru kurss) un Aminai Koržeņevskai (1.būvniecības un ceļu būves mašīnu tehniķu kurss)!

Turēsim īkšķus, lai mūsu meitenēm tikpat labi veicas, pārstāvot tehnikumu Latvijas mērogā!

Baiba Vahere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.