Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vitenbergs: aicinām uzņēmējus iesaistīties atbalsta sniegšanai Ukrainas tautai

Jānis Vitenbergs. Foto: em.gov.lv

Šobrīd, kopā ar valsts pārvaldes institūcijām, notiek koordinēta sadarbība atbalsta sniegšanai Ukrainai un Ukrainas pilsoņiem. Ekonomikas ministrija ir komunikācijā ar Latvijas uzņēmējiem un uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, lai apzinātu iespējas sniegt tūlītēju palīdzību, sagādājot pirmās nepieciešamības preces nosūtīšanai uz Ukrainu, nodrošinot ar izmitināšanu Ukrainas bēgļus, kā arī apzinot Latvijas uzņēmēju gatavību nepieciešamības gadījumā piedāvāt darba vietas Ukrainas pilsoņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Paldies visiem, kas šajā situācijā nav palikuši vienaldzīgi un ir pauduši gatavību palīdzēt ukraiņu tautai. Šobrīd, kopā ar uzņēmējiem un partneriem, koordinējam pirmās nepieciešamības preču sūtījumus uz Ukrainu. Esam gatavi Latvijā uzņemt Ukrainas pilsoņus, kuri ir spiesti pamest savas mājas. Apzinām arī mūsu uzņēmēju iespējas piedāvāt darbu Ukrainas bēgļiem gadījumā, ja kara situācija Ukrainā ieilgst. Aicinu visus, kuriem ir vēlme un iespēja palīdzēt, izmantot jau šobrīd izveidotos atbalsta sniegšanas punktus. Ekonomikas ministrija ir tiešā komunikācijā ar atbildīgajām iestādēm, tostarp Aizsardzības ministriju, lai šo palīdzību sniegtu operatīvi un koordinēti,” uzsver ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Aicinām visus, kuriem ir iespēja palīdzēt un kuri ir gatavi iesaistīties ziedošanas akcijā, norādīt savu informāciju:

Uzņēmumi, kas gatavi ziedot preces vai bez atlīdzības uzņemt bēgļus šeit. (informāciju apkopo Ekonomikas ministrija);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumi, kas gatavi nodarbināt bēgļus šeit. (informāciju apkopo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra);

Pašvaldības un iedzīvotāji, kas gatavi bez atlīdzības uzņemt bēgļus atrodami šeit. (informāciju apkopo biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem”).

Informāciju sagatavoja: Ekonomikas ministrijas, Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.