Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Viss, kas dzīvē dots un piedzīvots, ar savu darbu izcīnīts

Janvārī skaistu un nozīmīgu jubileju svinēja Sarmīte Reke ‒ ilggadēja kultūras darbiniece un Valkas pilsētas dziesmu draugu kopas “Nāburgi” dalībniece, kā arī Valkas novada pašvaldības Juridiskās nodaļas arhivāre nu jau vairāk nekā divpadsmit gadus. Šī saruna būs kā atskats jubilāres dzīves gājumā. Viņa atzīst, ka nu ir pienācis tāds gadu skaitlis, kas liek atskatīties uz bijušo, bet joprojām dzīvot ar pilnu krūti. Pieņemts, ka sievietes skaļi neatklāj savu vecumu, bet Sarmītei nu itin nemaz nepiemīt koķetērija. Jā, jā, Sarmīte nosvinēja 70 gadu jubileju un joprojām strādā, aktīvi piedalās vietējā pašdarbības dzīvē, mīl un lolo dēla Sigvarda ģimeni, kurā aug mazdēliņš Jēkabs, kā arī rūpējas par krāšņām puķēm savā mazdārziņā un, protams, ir kopā ar ilggadējiem un uzticamiem draugiem. Viņu draudzību, sirds siltumu un atbalstu Sarmīte vērtē ļoti augstu un atklāj, ka draugi ir viņas otrā ģimene.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.