Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Visiem, kuriem rūp, ir iespēja izteikties

Rēķinoties ar knapo Valkas novada pašvaldības finansējumu, novada pašvaldības vides un reklāmas dizaina speciāliste Madara Birča cenšas svētkos “uzburt” noformējumu, izmantojot dabas materiālus un papīru. Piemēram, Zinību dienā, 1. septembrī, Valkas un Valgas kopīgā centra skatuves puķupodi rotājās ar krāsainiem papīra dekoriem. Foto: Inga Karpova

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par Valkas pilsētas un Ērģemes, Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu vizuālo noformējumu un vēlamajiem uzlabojumiem, visiem interesentiem un aktīviem viedokļa paudējiem ir iespējams tiešsaistē vai rakstiski piedalīties aptaujā. Tā notiks līdz 14. novembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs aptaujas iniciatore ir novada pašvaldības vides un reklāmas dizaina speciāliste Madara Birča.

Jāteic, ka pēc pirmās “Ziemeļlatvijas” intervijas ar Madaru sociālajos tīklos “Ziemeļlatvijas” kontā notika aktīva diskusija par jautājumiem, kas skar vietējā vides un reklāmas dizaina speciālista darbību. Allaž cilvēkiem ir bijis viedoklis, kā vajadzētu un kāpēc tas nav izdarīts.

Tiešsaistē aptauja ir pieejama novada pašvaldības mājaslapā www.valka.lv, bet tie, kuriem nav iespēja aptauju aizpildīt internetā, var ierasties Valkas pilsētas kultūras namā, kur pie klientu apkalpošanas administratores ir pieejama aptaujas anketa papīra formātā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Savā darbības laikā esmu pieredzējusi dažādu novada pasākumu organizatorisko darbu norisi. Tā rezultātā esmu nākusi klajā ar vairākām idejām, ar kurām vērsīšos pašvaldībā pie atbildīgajiem speciālistiem gan Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļā, gan arī Attīstības, projektu un tūrisma nodaļā. Es tiešām vēlos uzklausīt novada iedzīvotāju domas, idejas un vēlmes par lietām, kas būtu jāuzlabo pasākumu dekorācijās vai pilsētvides noformējumā Valkas pilsētā un novada pagastos. Neviens cits pašvaldības darbinieks, izņemot mani, neredzēs aizpildītās anketas,” stāsta M. Birča. Viņa aicina iedzīvotājus dalīties savās idejās arī jebkurā citā laikā, atnākot uz pilsētas kultūras nama trešo stāvu, kur ir Madaras darba kabinets. Pirms tam būtu ieteicams zvanīt uz mobilo tālruni 28893502. Idejas un pārdomas var sūtīt arī uz e-pasta adresi madara.birca@valka.lv. Ka iedzīvotājiem rūp šie jautājumi, apliecina arī tas, ka pirmajā dienā pēc aptaujas izsludināšanas Madara elektroniski saņēmusi jau 13 iedzīvotāju ieteikumus un domas.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai novembrī, kas visā Latvijā tiek dēvēts par Patriotisma mēnesi, un pēc tam Ziemassvētku gaidīšanas laikā Valkā un pagastos būs jūtama svētku noskaņa.

“Par to šobrīd daudz domājam, bet mums ir jārēķinās, ka pašvaldība noteikusi taupības režīmu attiecībā uz elektroenerģiju. Tas nozīmē, ka skrupulozi būs jāplāno svētku gaismu izmantošana,” atzīst Madara.

Jāpiebilst, ka šovasar, sākoties zaļumbaļļu sezonai Valkas brīvdabas estrādē, Madara kopa ar Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbiniekiem vairākas reizes izdekorēja skatuvi. Pēc vairāku pasākumu apmeklētāju teiktā, šis noformējums ar meijām, pļavu puķēm un nokareno ziedu podiem radījis īsti latvisku zaļumballes noskaņu. Pavisam nesen kopīgajā dvīņu pilsētu Valkas un Valgas centrā uz skatuves bija izveidots fotostūrītis rudenīgās noskaņās, bet jau pirmajā dienā to izpostīja nepilngadīgie. Tas tika atjaunots, tā cilvēkos radot ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī vēlmi nofotografēties.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.