Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Visi kandidāti – cerīgi

Foto: valka.lv

Ir noslēdzies pieteikšanās termiņš novada pašvaldības izsludinātajam konkursam uz Ērģemes pamatskolas un Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas direktora amatiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības izpilddirektors Valdis Šaicāns informē, ka uz Ērģemes pamatskolas direktora amatu pieteikušies divi kandidāti, bet uz J. Cimzes Valkas mūzikas skolas direktora amatu – viens.

“Detalizētāka skaidrojuma nebūs. Arī novada pašvaldībā ir atvaļinājumu laiks, tāpēc vēl nav izdots rīkojums par to, kad notiks klātienes darba intervijas ar visiem pretendentiem. Taču varu atklāt, ka visi pretendenti ir cerīgi,” atklāj V. Šaicāns.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka līdzšinējā J. Cimzes Valkas mūzikas skolas direktore Līga Veinberga ir nolēmusi doties pelnītā atpūtā, bet savus amata pienākumus veic vēl līdz
18. augustam. Savukārt Ērģemes pamatskolai jauns direktors novada pašvaldībai nepieciešams tāpēc, ka līdzšinējo skolas direktori Gitu Avoti pēc Venta Armanda Kraukļa atstādināšanas no priekšsēdētāja amata vietējie deputāti 20. maijā ievēlēja par jauno novada pašvaldības priekšsēdētāju. Pēc G. Avotes ievēlēšanas Ērģemes pamatskolas direktora amata pienākumus veic direktores vietniece izglītības jomā  Agija Reiniece.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.