Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Virešu pagastā norisināsies iedzīvotāju forums


Foto: pexels.com

6. aprīlī Virešu pagasta kopienas centra zālē (Vidagā) norisināsies iedzīvotāju forums, kur aicināti piedalīties pagasta iedzīvotāji, lai kopīgās sarunās un diskusijās apspriestos par dažādām ikdienā aktuālām tēmām un risināmiem jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Virešu pagasta pārvaldes vadītāja Līga Ozoliņa aicina iedzīvotājus būt aktīviem un nākt uz forumu. “Tā būs neformāla iedzīvotāju tikšanās, lai sarunājoties un diskutējot ģenerētu idejas un izvirzītu mērķus, ko mēs kā sava pagasta iedzīvotāji vēlamies uzlabot, no jauna izveidot. Kas būtu tas, ko kopā varam darīt, lai veidotu savu pagastu tādu, kurā pašiem patīk dzīvot? Svarīgi ir katra ierosinājumi un idejas, jo mēs katrs apkārtējo vidi uztveram citādi. Tas, kas vienam liekas pašsaprotami, citam liekas nevajadzīgi, un otrādi. Un tikai ieklausoties un uzklausot vienam otru varam nonākt pie mērķa, ko vēlamies sasniegt,” uzsver L. Ozoliņa.

Iedzīvotāju foruma mērķis ir iedibināt iedzīvotāju līdzdalības tradīcijas dialoga veidošanā, sarunas par dažādām tēmām, vietējās attīstības plānošana un plānotā īstenošana, pilnveidojot sadarbības starp dažādām sabiedrības grupām un sektoriem – pašvaldību, iedzīvotāju konsultatīvajām padomēm, nevalstiskajām organizācijām un plašāku sabiedrību.

Diskusiju un ideju darbnīcu vadīs Anita Birzniece, kura ir profesionāle šādu diskusiju organizēšanā. Iedzīvotāju forums tiek rīkots Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Alūksnes NVO centrs – kopienu līderis” ietvaros, ko īsteno biedrība “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.