Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vijciemā izveidota apgaismota slēpošanas trase

Foto: unsplash.com

Pateicoties bagātīgai sniega segai un biedrības “Ziemeļgauja” realizētam ES projektam, Vijciemā ir izveidota apgaismota slēpošanas trase. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visiem vijciemiešiem un citiem slēpošanas entuziastiem, kuri ikdienā ir aizņemti darbā, bet vakaros labprāt izkustētos slēpojot, tāda iespēja ir pieejama Vijciema “Skolas dārzā”. Slēpošanas trases garums šobrīd ir 300 metri. Tajā var slēpot, gan klasiskajā variantā, gan slidsolī. 

Slēpošana pilnā apgaismojumā pieejama līdz plkst. 23.00, kad automātiski ieslēdzas dežūrgaismas. Arī mazajiem ziemas prieku baudītājiem vakaros ir pieejams apgaismots slidkalniņš, pa kuru var šļūkt lejā ar dažādiem paņēmieniem. Paralēli šīm aktivitātēm, tiek gatavota arī slidotava, kura tiks atvērta, tiklīdz tas būs iespējams laika apstākļu dēļ. 

Vijciema pagasta pārvalde izsaka pateicību slēpošanas trases gatavotājam un uzturētājam Guntim Lācim, īpašs paldies slēpošanas bāzei “Vanagkalns” un personīgi Raimondam Dombrovskim par sniega rulli, paldies SIA “Varikon” un Marekam Smanam par veiksmīgi realizēto projektu, paldies arī biedrībai “Ziemeļgauja”, Valkas novada pašvaldībai un visiem iesaistītajiem! 

Informāciju sagatavoja: Valdis Šaicāns, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.