Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vijciema hokejistiem uzvara pēcspēles metienos

Valmieras hokeja čempionāta kārtējās spēles aizvadījušas Valkas un Smiltenes novada komandas, pie uzvaras tiekot vien Vijciema komandai, kas ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) pārspēja Smiltenes HK “Skorpions”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vijciemieši pirmos vārtus guva jau spēles 47. sekundē, taču otrajā trešdaļā, kaut arī Vijciema hokejisti vairāk uzbruka un meta pa pretinieku vārtiem, otrajā trešdaļā pie vārtu guvuma tika smiltenieši. Trešajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, tāpēc uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams aizvadīt pēcspēles metienu sēriju, kurā pārāki bija vijciemieši, tādējādi uzvarot visā spēlē ar 3:2.

Vijciema komandas labā pa diviem vārtiem guva Lauris Dancis, Klāvs Bošs, kas bija precīzi gan spēlē, gan arī pēcspēles metienu sērijā, “Skorpionu” rindās vārtus spēles gaitā guva Jānis Liepiņš un Egils Bukšs, vienīgo pēcspēles metienu realizēja Kārlis Latiks.

Ralfs Bērziņš “Vijciema” vārtos atvairīja 15 no 17 metieniem, Gints Suksis tika galā ar 27 vijciemiešu metieniem.

Dienu iepriekš, 29. septembrī, zaudējumus piedzīvoja gan “Smiltene ‘09”, kas ar 4:9 (0:4, 1:2, 4:2) piekāpās “Woltec” hokejistiem, gan “Smiltenes Vanagi”, kas ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās “Ledus Vilkiem”.

Pēc aizvadītajām spēlēm “Vijciems” ar četrās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem turnīra tabulā 11 komandu konkurencē ieņem 3. vietu, “Smiltene ‘09” ar tikpat punktiem piecās spēlēs ir ceturtie, “Smiltenes Vanagi” ar četrās spēlēs iegūtiem četriem punktiem atrodas 6. vietā, “Skorpions” četrās spēlēs tikuši pie viena punkta un ieņem 10. vietu.