Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vijciema bibliotēka piedāvā jaunas grāmatas

Foto: pixabay.com

Vijciema bibliotēka piedāvā saviem lasītājiem jaunākās grāmatas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dace Judina, Arturs Nīmanis “Svilpotājs”. Kas ir svilpotājs – mītiska būtne, dabas parādība, izdomāts tēls vai īsts cilvēks? Kāpēc šī savādā leģenda visiem ir tik svarīga? To Jūs uzzināsies, izlasot šo grāmatu. 

Solvita Mežote “Purva migla”. Vai nakts sapnis var aizvest pie patiesības? Atrisināt kādas pazaudētas dzīves samudžinātu pavedienu? Savest kopā likteņa izšķirtus tuviniekus? Sinilgai negaidīti izlecot no ikdienišķā dzīves ritma, būs lemts to uzzināt. 

Gundega Repše “Sarunas ar Sīko”. Vai ir iespējams patiess dialogs ar sevi un kā tas risināms, cik tālu var iet vai, precīzāk, cik tālu esi gatavs iet, lai nonāktu pie patiesi svarīgiem jautājumiem un patiesi patiesām atbildēm. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anna Žagariņa “Ar Sibīrijas sāpi sirdī”. Atmiņas veltītas autores bērniem, bērnubērniem un pārējiem tuviniekiem. 

Zane Nuts “Latvietes nevar nemīlēt”. Starmešu gaismas, ballītes un nebeidzama uzdzīve – tāda ir Holivudas slavenību ikdiena. Kā tajā visā iederas latviešu meitene Linda. Tagad viņai ir sapņu darbs sapņu pilsētā Losandželosā. Un ne jau kā viesmīlei ceļmalas krogā, bet gan prestižā Eņģeļu pilsētas sabiedrisko attiecību aģentūrā. Vai Latvija un latviete spēs pretstāvēt Holivudai? 

Lauma Ozola “Pagātnes skavās”. Ja kāds saka, ka pagātne mēdz aizvērt durvis, tie ir meli. Pagātnei ir savas skavas, un tās mēdz atklāt to, ko neviens nav gaidījis. Erlends Harsens autokatastrofā zaudēja dzīvību, toties viņa dvīņubrālis Matīss, kurš liktenīgajā stundā bija blakus, izdzīvoja. Vai patiesi Erlenda Harsena nāve bija nelaimes gadījums? 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Adele Pārksa “Melu karuselis”. Deizijas un Saimona laulība ir ideāla. Viņiem ir burvīga meitiņa, kuras piedzimšana bijusi ilgi gaidīts brīnums… Tomēr kāda nakts reiz izvēršas traģēdijā. Viņu mazā, laimīgā ģimene vairs nekad nebūs tāda kā iepriekš. 

Džūda Devero “Neiespējamais solījums”. Romantisks, humora, mīlestības un gaišuma caurstrāvots stāsts, kas mudina noticēt, ka laikam nav varas pār īstām jūtām. 

Tasmīna Perija “Viesības uz jahtas”. Elpu aizraujošs stāsts par bagātajiem un varenajiem, un tiem, kuri viņus atmasko. Kādus noslēpumus glabā jahta “Pandora”? Kādi darījumi tiek slēgti, kuru dēļ kāds bija gatavs nogalināt? 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kamilla Lekberga “Sudraba asaras”. Sievietes atriebība ir skaista un nežēlīga. Pārdrošs un valdzinošs stāsts, kurā valda pavedināšana, nodevība un sieviešu spēks, taču tā varonei nav pa spēkam novērst pagātnes noslēpumu izlaušanos brīvībā. 

Laipni lūgti uz Vijciema bibliotēku!

Informāciju sagatavoja: Aija Brasle, Vijciema bibliotēkas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.