Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vigants Lesausks: “Pārmaiņas, kas pašlaik notiek uzņēmumā, ir tendētas uz izaugsmi. Mērķis strauji audzēt apgrozījumu”

Šovasar augustā vienā no lielākajiem un pazīstamākajiem daudznozaru uzņēmumiem ne tikai Valkas novadā, bet arī Latvijā – SIA “PEPI RER” – ir notikušas pārmaiņas. Proti, par uzņēmuma vairākuma akcionāriem, ieguldot ievērojamus finanšu līdzekļus, kļuvuši privātā kapitāla fondu pārvaldnieks “BaltCap” un investīciju uzņēmums “Draugiem Capital”. Jāpiebilst gan, ka līdz šim, sakot SIA “PEPI RER”, domājām par šī uzņēmuma vienu no akcionāriem un vadītājiem Imantu Šteinu. Par šo darījumu vēstīja ne tikai reģionālais medijs “Ziemeļlatvija”, bet arī citi Latvijas mediji. SIA “PEPI RER” mātes kompānija ir “IGLU holding” SIA. Tagad gan SIA “PEPI RER”, gan kompānijas “IGLU holding” valdes priekšsēdētājs ir Vigants Lesausks.
Šonedēļ “Ziemeļlatvija” jauno valdes priekšsēdētāju V. Lesausku aicināja uz sarunu, iztaujājot viņu par pirmajiem paveiktajiem darbiem un nākotnes plāniem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.