Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vietu, kur sākas Latvija, “okupējuši” vietējie saules brāļi

Uzspīdot pavasara saulītei, Valkā bez mērķa un nodarbošanās klīstošie tā saucamie saules brāļi – bieži vien cilvēki bez noteiktas dzīvesvietas un algota darba – atraduši jaunu atpūtas un dzīves svinēšanas vietu – uz simboliskā soliņa ar uzrakstu “Valka” Latvijas pusē un “Valga” Igaunijas pusē.

Pēdējā laikā ne reizi vien “Ziemeļlatvija” ir rakstījusi par šo, jāsaka, nesmukumu, jo sākotnēji šis soliņš bija iecerēts kā vieta, kur fotografēties tūristiem un abu dvīņu pilsētu iedzīvotājiem, nevis kā uzturēšanās vieta šādiem cilvēkiem. Aculiecinieki, kas par šo problēmu runā ar žurnālistiem, vēsta, ka viņi skaļi un bravūrīgi uzvedas un atklāti lieto alkoholu, līdz cilvēka cieņu pazemojošam stāvoklim.

“Ziemeļlatvija” novērojusi, ka šī nav vienīgā vieta Valkas un Valgas kopīgajā centrā, kur atpūšas šī sociālā slāņa pārstāvji. Proti, vēl šie saulē nogurdinātie vīri un sievas tusē pie koka sienas zem jumta ar soliņiem, uz kuriem mēdz arī aizmigt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.