Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vietējais viesu nams “Ausma” aicina uz vēl nebijušu pasākumu

Visu nākamo nedēļu viesu namā “Ausmas” notiks aizraujošs pasākums “Nedēļa zirgā”. Pasākuma kulminācija būs sestdien, 26. augustā, kad notiks dažādi koncerti un romantiska maltīte viesu nama restorānā. Foto: No personīgā arhīva

Šovasar vietējais uzņēmums – viesu nams “Ausmas”, kas atrodas Ērģemes pagasta Omuļos – apmeklētājus pārsteidz ar dažādiem pasākumiem: 10 garšu baudījumu viesu nama restorānā romantiskā gaisotnē un gaidāmo gada lielāko pasākumu – kopīgo projektu “Nedēļa zirgā”. Tas norisināsies nākamnedēļ no 21. līdz 25. augustam, bet noslēguma pasākums notiks sestdien, 26. augustā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā pirmo reizi iecerētajā projektā iesaistījušās ne tikai Ērģemes un Valkas pagasta saimniecības, kurās tiek audzēti zirgi, bet arī saimniecība no Valgas apriņķa. Apmeklētājus gaidīs Sintija Bogdanova, Judīte Martinsone, Vilma Krievāne, Monta Skotele, Vija Vaļģe, Ilze Luca un Pille Korna no Valgas apriņķa Holdres.

Pēc aktīvas un sportiskas nedēļas šī projekta noslēguma pasākums notiks sestdien, 26. augustā, kantrī gaisotnē. Jau no pulksten 12 apmeklētāji varēs iepirkties lauku labumu tirdziņā un dažādu mantu un zirglietu andelē. Būs arī labāko kantrī tērpu apbalvošana, paraugdemonstrējumi uz zirga, izjādes un fotografēšanās ar baltiem baložiem. Arī bērniem būs, ko darīt, jo ir sarūpētas liela formāta galda spēles un citas aktivitātes. Pēc tam jau no pulksten 17 sāksies muzikālais vakars kantrī stilā. Pulksten 19 muzicēs gruzīnu kantrī dziedātājs Šota Adamašvili. Viņš šopavasar koncertu sniedza “Stimperu” šķūnī Kārķu pagasta Meža dienu ietvaros. Savukārt pulksten 22 sāksies vakara pasākums ar grupas “The Farmers” mūziķi Mārtiņu Jātnieku-Borkovski.

Viesu nama “Ausmas” īpašniece Ilze Leicāne aicina atbalstīt ieceri par andeli – mandeli, un piedalīties sev lieko un nevajadzīgo mantu tirgošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jau ir pieteikušies vismaz desmit cilvēki, kuri grib tirgoties ar savām mantām. Līdz šim mūspusē nav bijusi andele – mandele. Tā ir iespēja tikt vaļā no, piemēram, apaviem, somām, apģērba, citām lietām, kas mājās tikai aizņem vietu un ir liekas, bet citiem noderētu. Tirgotāji notirgos mantas par simbolisku samaksu un varēs iegādāties biļeti uz vakara koncertiem. Sestdien būs pasākums, kurā var iesaistīties visa ģimene. Vakarā pēc koncerta varēs braukt mājās vai arī pārnakšņot viesu namā, vai uzsliet telti. Pie mums būs interesanti! Varēs arī pavakariņot viesu nama restorānā. Šo projektu aizsākām vien 10. jūnijā, bet tas guvis lielu apmeklētāju atsaucību un interesi. Šo projektu esam iecerējuši kā vasaras aktivitāti, bet redzot, ka restorāns ar interesantiem ēdieniem guvis popularitāti, būs jādomā, kā to varētu turpināt. Jau esam izdomājuši, ka arī 1. septembrī restorāns vērs durvis apmeklētājiem,” sola I. Leicāne. 

Detalizētāka informācija par biļešu cenām un nakšņošanas iespējām iegūstama viesu nama “Ausmas” kontā sociālajos tīklos www.facebook.com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.