Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vietējā kafejnīcā un picērijā popularitāti gūst muzikālie un deju vakari

Nedēļas nogalēs Valkā, apmeklējot sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus, daži piedāvā ne tikai garšīgi ieturēties un atvilkt elpu no ikdienas rūpēm, bet arī izbaudīt muzikālo vakaru vienreizīgumu vai arī no sirds izdejoties.

Pirmie šādu iespēju jau pērn vasarā sāka piedāvāt “Walk Cafe”. Taču šovasar viņiem pa pēdām seko jaunatvērtā picērija “Bagāta pica”, kur jau notikuši vairāki piektdienas muzikālie vakari.

Aizvadītās piektdienas, 8. jūlija, vakarpusē picērijas “Bagāta pica” terasē daudzi pulcējās uz mūziķa un Latvijā popularitāti iemantojošā televīzijas šovu slavenības Andra Kiviča koncertu. Mūziķis Valkā ie-radās kopā ar dzīvesbiedri, arī šovu slavenību Lieni un abu divus gadus veco meitiņu Miu. Andris atzina, – nebija domājis, ka viņa koncertu apmeklēs tik daudz cilvēku, tāpēc visiem atvainojās par nepietiekamas jaudas aparatūru, kas bija paņemta līdzi no Rīgas. Pirms koncerta, ap-skatot saņemto attēlu ar muzicēšanas vietu, pieļāvis, ka uz koncertu ieradīsies labi ja desmit klausītāju. Taču, ieraugot kuplo apmeklētāju skaitu, kas ne tikai sēdēja pie galdiņiem picērijas terasē, bet arī pulcējās ap to, mūziķis kopā ar picērijas īpašnieku Kristapu Bagātu bija pārsteigti un izbrīnīti, jo uz tik lielu atsaucību nebija cerējuši. Neskatoties ne uz ko, A. Kivičs koncerta trijās daļās no sirds izpildīja savas populārās kompozīcijas. Skanēja arī latviešu deju mūzika un romantiskas krieviski izpildītas dziesmas. Kādā no nākamajiem laikraksta “Ziemeļlatvija” numuriem varēs lasīt sarunu ar Andri un Lieni.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.