Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vietas “Vītolēnos” rezervē ātri

Foto: vitoleni.lv

2022. gadā no 15. līdz 23. jūlijam jau 19. reizi Smiltenes novada Gaujienā notiks radošā mūzikas nometne “Vītolēni” bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 18 gadiem no visas Latvijas un arī no ārzemēm ar priekšzināšanām instrumentu spēlē vai dziedāšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās nometnei mājaslapā www.vitoleni.lv sākās 1. janvārī. Vietu skaits “Vītolēnos” ir ierobežots, dažu dienu laikā jau bija rezervētas 78 vietas no 120, “Ziemeļlatvijai” šīs nedēļas sākumā pastāstīja nometnes vadītāja Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Dāve. Flautu, sitaminstrumentu, čellu un saksofonu grupas jau ir pilnas.

Nometnes laikā profesionālu pedagogu un brīvprātīgo darbinieku vadībā izveidotais koris un simfoniskais orķestris sagatavos programmu Gaujienas Vītolsvētku koncertiem, kā arī saturīgi un radoši pavadīs brīvo laiku.

Ilze Dāve uzsver, ka nometnes “Vītolēni” orķestri veido simfoniskā orķestra instrumentu grupas ar ierobežotu  dalībnieku skaitu. Kad orķestra grupās noteiktais vietu skaits būs piepildīts, dalībnieki var pieteikties kora grupā, bet papildus savu instrumentu var spēlēt kamersastāvu priekšnesumos. Pēc visa dalībnieku skaita nokomplektēšanas anketu varēs aizpildīt rezerves statusā uz vietām, ja kāda atbrīvosies.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.