Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Viens no galvenajiem principiem darbā – spēt ieraudzīt

Piektdien, 15. aprīlī, aprit tieši viens mēnesis, kopš par Valkas novada pašvaldības Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāju sāka strādāt Andris Zunte. Viņš bija viens no diviem šī amata pretendentiem, kas pieteicās pašvaldības izsludinātajā konkursā un guva konkursa komisijas atbalstu uzsākt darbu par šīs stratēģiski svarīgās nodaļas vadītāju.

Pašvaldība konkursu uz šīs nodaļas vadītāja vietu izsludināja tāpēc, ka janvāra pašvaldības domes sēdē deputāti atbalstīja administrācijas ierosinājumu reorganizēt šo nodaļu, tai pievienojot Valkas novada Tūrisma un informācijas biroju. Divi bijušie nodaļas darbinieki – Lāsma Engere un Jānis Vindēlis – ir pārcelti darbā uz Juridisko nodaļu. Savukārt bijusī ilggadējā nodaļas vadītāja Gunta Smane veic nodaļas vadītāja vietnieces amata pienākumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.