Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vienojas par futbola laukuma seguma nomaiņu Valkas stadionā

Foto: valka.lv

Trešdien, 19. janvārī, Valkas novada pašvaldībā viesojās Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko un LFF pirmais viceprezidents Sergejs Kovaļovs, lai pārrunātu futbola infrastruktūru un attīstību Valkā. Sarunās piedalījās arī abu Valkas futbolu klubu pārstāvji Raivis Graņics un Valērijs Kriviņš. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jautājumu loks bija plašs – tika pārrunāts gan par bērnu futbola, gan par LFF 3. līgas attīstību, bet diskusijas galvenā tēma bija par futbola infrastruktūras uzlabošanu pilsētā. Šī jautājuma risināšanā jau sperti pirmie soļi, jo esam pasūtījuši laukuma pārbūves projekta izstrādi,” komentē Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. 

“Šī nebija pirmā saruna par to, kā Valkas novada pašvaldība kopā ar futbola federāciju varētu to īstenot. Sarunā vienojāmies, ka 2023. gada pavasarī pašvaldība pārbūves stadiona futbola laukuma seguma pamatni, un LFF par saviem līdzekļiem piešķirs jaunu, mūsdienīgu laukuma segumu, un nodrošinās tā uzklāšanu.” 

Diskusijās tika pārrunāts arī jautājums par stadiona laukuma apgaismojuma uzlabošanu. Ir iecere, ka tas varētu tikt nodrošināts ar trīspusēju finansējumu – Valkas novada pašvaldības, LFF un valsts Vides un reģionālās attīstības ministrijas personā.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.