Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Viena strūklaka darbosies bez, bet divas – ar pārtraukumiem


Foto: Līga Orleana

Valkā jau darbojas strūklakas, priecējot gan pilsētas iedzīvotājus, gan arī iebraucējus. Īpaši priecē Lugažu laukuma strūklaka, no kuras netālu krāšņi zied Japānas ābeles. Daudzi, ieraugot krāšņos, ziedošos kokus, izvēlas šajā vietā nofotografēties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis skaidro, ka šogad pilsētā darbosies visas trīs strūklakas. Izgaismoto strūklaku Rūjienas ielas mikrorajona dīķī iepretim lielveikalam “Walk” novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa plānojusi uzstādīt laikā no 20. maija līdz 1. jūnijam.

Pašvaldība sola, ka šī strūklaka uzsāks darboties
1. jūnijā. Pašlaik plānots, ka Rūjienas ielas mikrorajona un Pedeles upes strūklaku darba laiks no 1. jūnija būs no pulksten 7 līdz 9, no pulksten 11 līdz 13 un vakarpusē no pulksten 16 līdz 22. Savukārt Lugažu laukumā strūklaka darbosies katru dienu bez pārtraukumiem no pulksten 8 līdz 24.

“Nenoliedzami, ka novada pašvaldība vēlas, lai strūkl­akas darbotos un priecētu pilsētas iedzīvotājus un viesus pēc iespējas ilgāk. Taču jāapzinās, ka tas ir dārgs prieks. Ņemot vērā novada pašvaldības budžeta situāciju, nepieciešamības gadījumā var tik lemts par strūklaku darbības laika saīsināšanu,” norāda I. Leitis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.