Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīcas ārstu saimei pievienojas jauni kolēģi

Attēlā izlaidums RSU (no kreisās): L.Griķe, S. Kandele, L. Grava, M.Kločkova-Tolscika un M. Mežals. Foto: vidzemesslimnica.lv

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rezidentu izlaidums bija svētku diena arī pieciem jaunajiem Vidzemes slimnīcas ārstiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilntiesīga speciālista diplomu saņēma neatliekamās medicīnas ārste Liene Griķe, otolaringoloģe Lāsma Grava, reanimatoloģe anesteszioloģe Marija Kločkova-Toscika, pediatre un neonatoloģe Jevgenija Rudzīte un algologs Matīss Mežals. Sveicot jaunos kolēģus, Vidzemes slimnīcas Personāla vadības daļas vadītāja Sanita Kandele uzsver, ka personālresursu atjaunināšanai Vidzemes slimnīca pievērš lielu vērību un rūpes, tāpēc patiess prieks par dažādu specialitāšu ārstu papildinājumu un pārliecība, ka Valmierā viņi varēs sekmīgi turpināt savu profesionālo izaugsmi. Par jauno kolēģu vēlmi strādāt reģionālā slimnīcā un iejušanos komandā, piebilst S. Kandele, liecina arī fakts, ka Liene Griķe papildus rezidentūrai jau trešo gadu strādā par ārsti Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā, Jevgenija Rudzīte papildus rezidentūrai trešo gadu strādā par pediatri Bērnu slimību nodaļā un dežurē Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā, Lāsma Grava papildus rezidentūrai ceturto gadu pieņem pacientus Ambulatorās daļas otolaringologa kabinetā un medicīniskajās komisijās, bet Marija Kločkova-Tolscika papildus rezidentūrai četrus gadus no Rīgas brauc uz Vidzemes slimnīcu uz dežūrām.

“Rezidentu piesaiste”, komentē Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, ”ļauj mazināt personālresursu nepietiekamību un nākotnē palīdzēs risināt ārstniecības personu plānveidīgu paaudžu nomaiņu”. I. Ozoliņa atzinīgi novērtē RSU augsto apmācību līmeni, sakot, ka jaunie speciālisti ir teorētiski ļoti profesionāli sagatavoti. “To apvienojot”, turpina I. Ozoliņa, “ar praktiskajām iemaņām, kas iegūtas rezidentūras laikā, strādājot plecu pie pleca ar pieredzējušajiem kolēģiem, ļauj apgalvot, ka mūsu speciālistu saime saņēmusi pārliecinošu papildinājumu”.

Informāciju sagatavoja: Benita Brila, SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.