Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīcas anesteziologi apguvuši modernu atsāpināšanas metodi

Foto: vidzemesslimnica.lv

Vidzemes slimnīcas anesteziologu komanda lepojas ar  pabeigto “A slimnīcas” mācību centra organizēto apmācību  kursu trīs daļās – “Perifēro bloku pielietojums traumu, ortopēdijas un ķirurģijas pacientiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš augusta mēneša, kad uzsākām apmācības, esam apguvuši teoriju un praksi. Par to  milzīgs paldies  RAKUS mācību spēkiem – RSU asoc. profesorei Agnesei Ozoliņai un viņas komandai: dr. Oļegam Gutņikovam, dr. Maijai Apinei , dr. Andai Meikališai, dr. Aleksandram Kaganam!

Paldies  Vidzemes slimnīcas administrācijai par mācību nodrošināšanu un atbalstu!

Šis bija ļoti veiksmīgs mācību koncepts. Apmācības notika  uz vietas Vidzemes  slimnīcā, tāpēc tajās varēja piedalīties maksimāli daudz mūsu nodaļas ārstu, traumatologu un ķirurgu. Līdz ar to  bija iespēja ātri ieviest jaunapgūto metodi praksē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau tagad strādājam ar  jauno pēcoperācijas atsāpināšanas veidu, kas tiks iekļauts arī  endoprotezēšanas operāciju  atsāpināšana protokolā.

Metodes pielietošanu praktizējam pilnā apjomā. Atbalstām  un apmācam pārējos nodaļas kolēģus, lai ikviens pacients var tikt atsāpināts pēc jaunās metodes.

Mūsu mērķis – apmierināts un no pēcoperācijas sāpēm brīvs pacients.

Informāciju sagatavoja: Laine Kīna, Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.