Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīcā viesojas Somijas vēstniece Latvijā

Publicitātes foto

Ceturtdien, 16. maijā, Vidzemes slimnīcā notika V.E. Anne Saloranta, Somijas vēstnieces Latvijā, oficiālā vizīte. Tikšanās laikā vēstniece tika iepazīstināta ar Vidzemes slimnīcas dažādiem darbības profiliem, attīstību digitalizācijas jomā un apskatīja atsevišķas slimnīcas nodaļas. Vēstniece izteica atzinīgus vārdus par slimnīcas sasniegumiem, un tika iezīmētas tālākās sadarbības iespējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Slimnīcas mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem mūsdienīgus veselības pakalpojumus, un tāpēc mēs esam pagodināti mācīties no citu valstu pieredzes un aizgūt tikai labākās un veiksmīgākās prakses. Šodien, tiekoties ar Somijas vēstnieci Latvijā, jau iezīmējām vairākas sadarbības formas, kurās noteikti sadarbosimies. Sarunas laikā secinājām, ka mūsu valsts medicīnas stūrakmeņi atsevišķās jomās ir līdzīgi tiem, ar ko saskaras arī Somijas nozare. Šādas pieredzes noteikti vairo ciešāku starpvalstu sadarbību, kas ir svarīga kopējai valsts attīstībai,” uzsver Vidzemes slimnīcas valdes loceklis Andis Krūmiņš.

Par Vidzemes slimnīcu:

Vidzemes slimnīca ir ceturtā līmeņa daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību un tās galvenie darbības veidi ir stacionārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. 74,07% Vidzemes slimnīcas kapitāla pieder Valmieras novada pašvaldībai, 25,03% – Valkas novada pašvaldībai un 0,9% – Rīgas Stradiņa universitātei. 2025. gadā apritēs 50 gadi kopš Vidzemes slimnīca pirmo reizi vēra durvis pacientiem Valmierā, Jumaras ielā 195.

AGNIJA UPĪTE,  SIA “Vidzemes slimnīca”, Sabiedrisko attiecību un mārketinga

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.