Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīca palielina Vakcinācijas kabineta jaudu

Foto: freepik.com

Ņemot vērā iedzīvotāju strauji pieaugušo vēlmi vakcinēties pret Covid-19 un zinot epidemioloģisko situāciju valstī, Vidzemes slimnīca atradusi par iespējamu jau šajā nedēļā palielināt Vakcinācijas kabineta jaudu. Līdzšinējo trīs dienu vietā no sestdienas, 16. oktobra, vakcinācijas kabinets strādās piecas dienas, arī piektdienās un sestdienās, plkst. 8.00-16.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pastāstīja Ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, vakcinācijas kabineta kapacitāte tiks palielināta par 60 % – līdz 450 vakcinētajiem nedēļā. Tādā režīmā plānots strādāt līdz diviem mēnešiem. Par galveno jaudas ierobežojošo  faktoru L.Melbārde nosauc pieejamos cilvēkresursus, īpaši laikā, kad slimnīca uzņem arī Covid-19 pacientus, kad pārprofilētas nodaļas viņu ārstēšanai un personāls ir ļoti noslogots. Ir apzināti un uzrunāti potenciālie papildspēki, taču ar viņu piesaisti nevar rēķināties ilgtermiņā.

Vakcinācijas kabineta noslodzi nosaka arī tas, ka tajā ierasti tiek veiktas arīdzan visas pārējās vakcinācijas pret citām saslimšanām, tajā skaitā Vidzemes slimnīcas darbinieku vakcinēšana pret sezonālo gripu. Tāpat palielinājies to personu skaits, kas piesakās uz balstvakcināciju (65+, sociālās aprūpes centru un pansionātu iemītnieki) un  imūnsupresējošie pacienti.

Vakcinēties nākošajiem L.Melbārde atgādina par nepieciešamību poliklīnikas telpās respektēt epidemioloģiskās drošības noteikumus – valkāt sejas aizsargmasku, dezinficēt rokas un ievērot 2m distancēšanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties uz vakcināciju iespējams:

  • zvanot uz reģistratūru – tālr. 64202601, 64202603;
  • zvanot vakcinācijas koordinatorei – tālr. 25487185;
  • elektroniski;
  • zvanot uz tālr. 8989;
  • tīmekļa vietnē manavakcina.lv.

Informāciju sagatavoja: Benita Brila, SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.