Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīcā noteikta karantīna

Kopš pirmdienas, 6. septembra, SIA “Vidzemes slimnīca” Valmierā atsāka uzņemt Covid-19 inficētus pacientus. Lai nodrošinātu infekcijas izplatības ierobežošanu un, ņemot vērā epidemioloģiski bīstamākā vīrusa delta varianta izplatību, ar pirmdienu Vidzemes slimnīcā ir noteikta karantīna un atcelti pacientu apmeklējumi nodaļās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka pašlaik stacionārā ārstējas 12 ar Covid-19 inficēti pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu. Diemžēl neviens no šiem stacionētajiem pacientiem nav bijis vakcinējies pret Covid-19. Inficēšanās atklāta arī vienam darbiniekam.

Ja pacienta veselības stāvoklis novērtējams kā ļoti smags, piederīgie – viena persona dienā ‒ drīkst viņu apmeklēt līdz 15 minūtēm tikai ar ārstējošā ārsta atļauju, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu drukātā formātā vai savā viedtālrunī. Ir jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

Pacienti ar tuviniekiem aicināti pēc iespējas sazināties attālināti, izmantojot viedierīces. Ja pacientiem pašiem tādu nav, iesakām interesēties pie nodaļas personāla par iespēju izmantot slimnīcā pieejamos planšetdatorus un mobilos tālruņus.

Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā publiski pieejamā informācija liecina, ka pēdējo 14 dienu laikā Valkas novadā konstatēts 21 saslimšanas gadījums ar Covid-19, bet Smiltenes novadā – 115.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.