Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes slimnīcā būs iespējams saņemt bezmaksas nefrologa konsultāciju

pixabay.com

Līdz 31. maijam visā Latvijā norisinās Nieru veselības nedēļa, kas šogad akcentēs problēmas un risinājumus, kas saistīti ar hronisku nieru slimībām. Nieru veselības nedēļā piedalās arī Vidzemes slimnīca, un tās ietvaros būs iespēja saņemt bezmaksas nefrologa konsultāciju 5. jūnijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nieru veselības nedēļas mērķis ir savlaicīgas nieru slimību diagnostikas uzlabošana, jo vairums nieru problēmu sākas nemanāmi, bet pietiekami ātri veiktas pārbaudes spēj novērst daudzas problēmas, kuras var saīsināt mūžu. Pasākuma un konsultāciju viens no mērķiem ir arī informēt cilvēkus par hroniskām nieru slimībām, jo tās parasti ir grūti ārstējamas. Svarīgi ir atcerēties, ka nieru veselības problēmas noved pie citām slimībām vai saasina esošās.

Vidzemes slimnīcas nefroloģe dr. Ilze Pilsnibure: “Nieru funkciju darbības mehānismi ir komplicēti, tāpēc to diagnostika un ārstēšana prasa rūpīgu iedziļināšanos. Noteikti regulāri ir jānodod analīzes, lai sekotu līdzi savam veselības stāvoklim. Svarīgi ir būt arī izglītotam un laikus pamanīt dažādas izmaiņas savā ķermenī, tāpēc arī aizdomu gadījumā aicinām cilvēkus izmantot iespēju un apmeklēt šo bezmaksas konsultāciju, kas notiks 5. jūnijā.”

Šā gada Nieru veselības nedēļas ietvaros būs iespēja pierakstīties bezmaksas konsultācijām pie nefrologa dr. Ilzes Pilsnibures 5. jūnijā Vidzemes slimnīcā Valmierā, Jumaras ielā 195. Pieteikšanās iepriekš, zvanot pa tālruni 64202601 vai 64202603. Vietu skaits bezmaksas konsultācijām ir ierobežots. Konsultācijai ir vairāk izglītojošs un informējošs raksturs, nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums, tās laikā medikamenti, analīžu un izmeklējumu nosūtījumi netiks izsniegti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Vidzemes slimnīcu:

Vidzemes slimnīca ir ceturtā līmeņa daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību un tās galvenie darbības veidi ir stacionārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. 74,07% Vidzemes slimnīcas kapitāla pieder Valmieras novada pašvaldībai, 25,03% – Valkas novada pašvaldībai un 0,9% – Rīgas Stradiņa universitātei. 2025. gadā apritēs 50 gadi kopš Vidzemes slimnīca pirmo reizi vēra durvis pacientiem Valmierā, Jumaras ielā 195.

Agnija Upīte, SIA “Vidzemes slimnīca”, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.