Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes NVO saņem atbalstu grūtībās nonākušo cilvēku atbalstam

Jau 15 Latvijas bezpeļņas organizācijas ir saņēmušas Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, lai šogad palīdzētu grūtībās nonākušiem cilvēkiem veikt dārzkopības darbus. Tās 570 mājsaimniecībām 12 novados nodrošinās sēklas, stādus, dārza piederumus un dārzkopības speciālistu konsultācijas. To vidū – piecas bezpeļņas organizācijas Valkas, Siguldas, Cēsu un Smiltenes novados. Pieteikšanās atbalstam turpinās. NVO pieteikumus fondam var iesniegt vēl līdz 31. martam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo atbalstu Borisa un Ināras Teterevu fonds sniedz programmas uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM” (www.saimesgaldam.lv) ietvaros. Pieteikties atbalstam ir aicinātas visu Latvijas reģionu bezpeļņas organizācijas.

Lai piedalītos programmā, organizācijai vispirms līdz 31. martam fondam jānosūta īss ieceres apraksts brīvā formā uz e-pastu: office@teterevufonds.lv. Ja organizācija nolemj turpināt projekta pieteikšanas procesu, tā tiks aicināta iesniegt fondam sagatavotu pilnu projekta pieteikumu un budžetu. Pretendenti finansējuma saņemšanai ir aicināti rūpīgi iepazīties ar nolikumu programmas vietnē: www.saimesgaldam.lv. Finansējumu ieceru īstenošanai saņems visas atbilstošas organizācijas.

Šogad jau atbalstīti 6 projekti Kurzemē, 5 – Vidzemē, 2 – Zemgalē un 2 – Latgalē. Tajos iesaistīsies 570 mājsaimniecības. Borisa un Ināras Teterevu fonds šīm organizācijām ir piešķīris grantus teju 30’000 eiro apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemē atbalstu ir saņēmušas jau 5 organizācijas. Valkas novada Kārķu iniciatīvas veicināšanas biedrība “Ugunspuķe” aptvers 23 sociālā riska ģimenes. Siguldas biedrība „Cerību spārni” projektā iesaistīs 30 cilvēkus ar invaliditāti un viņu ģimenes. Cēsu novada Nītaures senioru biedrība “Labākie gadi” palīdzēs 40 mājsaimniecībām. Smiltenes novada biedrība “Māsas Veronikas” sēklas, stādus un dārza piederumus dāvinās 60 mājsaimniecībām. Fonds “Saules kalns” aktivitātēs iesaistīs 30 Smiltenes novada mājsaimniecības.

Aicinām iepazīties ar jau atbalstīto ieceru apkopojumu: 2022. gadā atbalstītie projekti”.

Atbalstu ieguvušās organizācijas sarūpēs sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus gan novada trūcīgo ģimeņu piemājas dārzu ierīkošanai, gan biedrību pārziņā esošo dārzu apstādīšanai. Vasarā organizēs konsultācijas ģimenēm par dārza kopšanu, savukārt rudenī – par ražas uzglabāšanu ziemai un konservēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ieguva 20 bezpeļņas organizācijas. Tās īstenoja projektus, dārzkopības darbos iesaistot 700 mājsaimniecības 18 pašvaldībās Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē.

Informāciju sagatavoja: Diana Bogdanova, Labdarības projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.