Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes Augstskola piedāvā bezmaksas vieslekcijas skolēniem

Foto: va.lv

Vidzemes Augstskola piedāvā vieslekcijas ar  īpašu saturu, orientētu uz vidusskolu, ģimnāziju un profesionālo skolu skolēniem. Vieslekcijās tiek piedāvāts aizstāt kādu no mācību stundām, vairāk nekā 10 dažādos mācību priekšmetos, ar interesantu vieslekciju augstskolas profesionāļa vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību process pēdējos gados bijis sarežģīts, jo Covid-19 pandēmija ir skārusi daudzas dzīves jomas, pie kurām noteikti ir pieskaitāma arī izglītība. Gan augstskolas, gan pārējās izglītības iestādes nu jau ilgstoši darbojas citā realitātē, izglītības procesu nodrošinot attālinātā režīmā. Apzinoties atbildību visu līmeņu izglītības procesa nodrošināšanā, Vidzemes Augstskola izveidojusi īpaša satura piedāvājumu, orientētu uz vidusskolu, ģimnāziju un profesionālo skolu skolēniem.

Digitālās vieslekcijas ir integrējamas esošajā mācību saturā un to izmantošana ļaus dažādot piedāvājumu, iekļaujot jauniešiem saistošus tematus, kā arī spēļu elementus. Vieslekciju piedāvājums tiek īstenots jau otro gadu un tā ir lieliska iespēja gan skolām, gan skolēniem iepazīties ar dažādām nozarēm, uzklausot profesionāļus un apgūstot gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas. Ar vieslekciju piedāvājumu vari iepazīties un elektroniski pieteikt savu klasi šeit.

Kopumā pieejamas vairāk nekā 30 dažādas tēmas 5 blokos. Starp tām ir stāstniecība, profesionāla digitālā satura veidošana ar telefonu, pasaules un biznesa ekonomika, mūsdienu tehnoloģijas, kā arī vide un tūrisms – to visu un vēl vairāk var atrast augstskolas piedāvājumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vieslekcijās tiek piedāvāti pieci galvenie temati:

  • Mediji un komunikācija;
  • Inženierzinātnes un Informāciju tehnoloģijas;
  • Biznesa vadība;
  • Ģeogrāfija, vide un tūrisms;
  • Pētniecība skolās. 

Informāciju sagatavoja: Marta Deņīsova, Mārketinga projektu asistente

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.