Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Veselības ministrs Daniels Pavļuts viesojies Strenču slimnīcā

Publicitātes foto.

Piektdien, 10.decembrī, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca) darba vizītē viesojās veselības ministrs Daniels Pavļuts un ministra padomniece komunikācijas jautājumos Lāsma Bindere. Vizītes mērķis bija iepazīties ar Kapitālsabiedrības darbību, nākotnes attīstības redzējumu un ar to saistītajiem izaicinājumiem, kā arī tikties ar Slimnīcas personālu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veselības ministrs vizītes laikā atzinīgi novērtēja Slimnīcas relaksējošo vidi, pacientu ārstēšanās apstākļus, sniegto rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību un daudzveidību.

Vizītes sākumā valdes locekle Maija Ancveriņa prezentēja nelielu ieskatu Slimnīcas darbībā un sasniegumos, pievēršot uzmanību nākotnes izaicinājumiem, atbildēja uz ministru interesējošiem jautājumiem. Savukārt, ministrs aicināja ārstus un galvenos speciālistus uzsākt diskusiju par viņu interesējošiem jautājumiem, kas skāra gan psihiatrijas un narkoloģijas pakalpojumu attīstību, gan rehabilitācijas darbu, gan speciālistu piesaistes mehānismu.

Vizītes turpinājumā ministrs tika iepazīstināts ar Slimnīcas rehabilitācijas centru, kur ar savu ikdienas darbu iepazīstināja fizioterapeite, rehabilitācijas centra vadītāja Nadežda Mieze. Ministrs tika iepazīstināts ar rehabilitācijas speciālistu plašo komandu, izmantotajām tehnoloģijām un metodēm sekmīgai pacientu funkciju atjaunošanai un uzlabošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Covid-19 pacientu aprūpes perspektīvā, ministrs un padomniece devās arī uz Slimnīcas pārveidotajām  Covid-19 pacientu aprūpes nodaļām, t.i., Slimnīcas stacionāra 2. un 4. nodaļa, kur tikās ar nodaļu vadītājiem dr. Raivi Loginu, dr. Jūliju Līci un nodaļu virsmāsām M.Grīvu un Ž. Kozlovu. 

Īpaši ministru vizītes laikā ieinteresēja Slimnīcas stacionārā pielietotā modificētā elektrokonvulsīvā terapija (EKT), ar kuru plašāk iepazīstināja Slimnīcas psihiatrs/ EKT praktiķis dr. Jēkabs Līcis, analizējot klīnisko EKT norises videomateriālu.  Ministrs atzinīgi novērtēja ieguldītos resursus un veiktās aktivitātes metodes destigmatizācijai sabiedrībā.

Noslēgumā ministrs atzinīgi izteicās par redzēto, pateicās visiem par silto uzņemšanu, novēlot izturību.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.