Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Veselības ministrijas pārstāvju vizīte Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”

30. maijā VSIA “Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu” (arī – Slimnīca) izbraukuma Dalībnieku pilnsapulces ietvaros apmeklēja Veselības ministrijas pārstāvji – Veselības ministrijas valsts sekretāre Agnese Vaļuliene, valsts sekretāra vietnieks finanšu jautājumos Boriss Kņigins, valsts sekretāra palīgs Jēkabs Šalms, Veselības aprūpes organizācijas nodaļas vadītāja Ineta Būmane, Kapitālsabiedrību un investīciju uzraudzības nodaļas vadītāja Ieva Kušķe un nodaļas vadītājas vietniece Sanita Freivalde, kurā no Slimnīcas puses piedalījās valdes locekle Maija Ancveriņa, galvenā grāmatvede Daiga Olševska un zvērināta revidente Ilze Lipska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīcas valdes locekle Maija Ancveriņa Veselības ministrijas pārstāvjiem pastāstīja par 2023.gada darbību, sasniegtajiem rezultātiem, par kuriem secināms, ka Slimnīcas darbība ir bijusi ļoti laba, jo sasniegti vai gandrīz sasniegti visi finanšu un nefinanšu mērķi. Tika sniegtas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem, kā arī klātesošie iepazīstināti ar Slimnīcas nākotnes attīstības stratēģiju. Sapulces laikā tik pieņemts lēmums par 2023.gada pārskata apstiprināšanu Pēc sapulces VM pārstāvji kopā ar Slimnīcas vadību apmeklēja Slimnīcas Rehabilitācijas un Ambulatoro nodaļu, aprunājās ar darbiniekiem, kas tajās strādā, apskatīja jaunās aptiekas telpas, apmeklēja stacionāra 1. un 2.nodaļu.

Pastāstījām arī par nākotnes iecerēm attiecībā Uz Osvalda māju, kurā plānojam mūsdienām atbilstošu Uzņemšanas un observācijas nodaļu, pirmo psihožu nodaļu.

Valdes locekle Maija Ancveriņa norāda: “Tikšanās laikā valsts sekretāre A.Vaļuliene apstiprināja, ka Slimnīca strādās tāpat, kā līdz šim, tuvākajā nākotnē plānots nodot kapitaļdaļu turētāja funkcijas no Veselības ministrijas Rīgas psihiatrijas narkoloģijas centram, kas, šo darbību rezultātā, nekādā veidā neizmaina Slimnīcas turpmāko darbību. Visi strādājošie var būt droši par savu darbavietu un nākotnes darbu tajā. Viesi bija patīkami pārsteigti par Slimnīcā redzēto un komandas darba rezultātā paveikto, priecājās par skaistajām Marijas mājas telpām, aprīkojumu un atsaucīgajiem speciālistiem, kuri stāstīja par savu darbu. Paldies katram laipnajam, atsaucīgajam darbiniekam, kura darbavieta ir mūsu skaistā, sakoptā Slimnīca!”

Alise Seile, Sabiedrisko attiecību speciāliste, VSIA “Strenču PNS”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.