Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vērienīgo daudzmiljonu projektu salīdzina ar malkas šķūni ar marmora grīdu

“Vai privātmājā, kur no cauriem radiatoriem tek ūdens, gribam malkas šķūnim būvēt marmora grīdu?” tā Valkas novada pašvaldības ieceri par vairāk nekā diviem miljoniem eiro sakārtot plašu teritoriju, kas saslēgsies ar jau esošo dvīņu pilsētu Valkas un Valgas kopīgo centru, vērtē opozīcijas deputāts Guntis Albergs.

Lai turpinātu labiekārtot dvīņu pilsētu Valkas un Valgas kopīgo centru, Valkas novada pašvaldība nolēmusi līdzfinansēt apjomīgu projektu vairāk nekā divu miljonu eiro apmērā. Izskatot šo jautājumu aizvadītajā piektdienā, 25. martā, attālināti notikušajā novada pašvaldības ārkārtas domes sēdē, opozīcijas deputāti – Kristaps Sula, Guntis Albergs un Agnis Birkavs – visnotaļ asi iebilda par šī projekta tālāko virzību.

To apliecināja arī opozīcijas deputātu balsojums: pret nobalsoja G. Albergs un K. Sula, atturējās – A. Birkavs un Juris Žurovičs. Savukārt opozicionāri Dace Bašķe un Viesturs Zariņš nobalsoja par. Turklāt V. Zariņš, izsakoties sēdē, norādīja: “Pašvaldībai ir jāpabeidz šīs projekts. Pilsētas centrs ir jāsakārto. Es, būdams optimists, uzskatu, ka šobrīd šie skaitļi vēl ir mazi. Līdz šim mēs nekad neesam, ņemot kredītus, zaudējuši. Tas tomēr ir pierādījies, tas, ko esam izdarījuši ar kredīta palīdzību, pēc gadiem būtu divas reizes dārgāk. Esmu pilnībā pārliecinājies, ka pēc gada šis projekts mums izmaksās jau trīsarpus miljonus eiro. Tomēr sliecos un aicinu, ka vajadzētu mums nobalsot par to, lai ejam uz priekšu.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.