“Velohooligans”/Ķeizari-1” pēc pirmā posma – pirmajā vietā

Ar sacensībām Tukuma Milzkalnes trasē sācies “Vivus.lv MTB čempionāts”, kurā tradicionāli piedalās arī Valkas “Velohooligans/Ķeizari-1” komanda, kas pēc pirmā sacensību posma komandu kopvērtējumā pusmaratona distancē ieņem pirmo vietu.

Pirmā posma pusmaratona (25 km) distancē labākais no “Velohuligāniem” bija Aivis Karzons, kas izcīnīja septīto vietu, pirmajā desmitniekā finišēja arī Oskars Ārgalis, ieņemot devīto vietu.

Vēl no Valkas komandas 15.vietā finišēja Agris Podiņš, 27.vieta Rihardam Riekam, 54.vieta Zigmāram Bērziņam, bet Ivars Lācis finišēja 154.vietā.

Komandu kopvērtējumā  “Velohooligans/Ķeizari-1” ar 4442 punktiem ieņem pirmo vietu, “Dako Ziemeļlvidzeme” komandu apsteidzot par vienu punktu, “Velo Express Scott” – par pieciem.

“VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāvis Mārtiņš Ice pusaudžu 13 kilometru distances sacensībās 41 dalībnieka konkurencē finišēja 22.vietā.

Nākamais “Vivus.lv MTB čempionāta 2022” posms notiks 21.maijā Alūksnē.