Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Velobraucienā iepazīs Apes pusi

Foto: Agnis Melderis

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs aicina ikvienu sestdien, 28. maijā, piedalīties tradicionālajā velobraucienā “Ieriteņo vasarā”, tādējādi atzīmējot aktīvās tūrisma sezonas sākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā, ka Smiltenes novads ir paplašinājies, pirmo reizi velobrauciens notiks Apē. Pasākuma “Ieriteņo vasarā” dalībnieki varēs iepazīt Apes pilsētas un apkārt esošo pagastu ainaviskās un kultūrvēsturiskās vietas.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra (TIC) tūrisma organizatore Linda Šūlmeistere informē, ka velobrauciena sākums un noslēgums būs Apē. Sestdien dalībnieku reģistrācija sāksies pulksten 10, bet starts braucieniem tiks dots pulksten 10.30.

Kā ierasts, ir piedāvāti divi velomaršruti, proti, 18 un 40 kilometru gari, lai katrs pasākuma dalībnieks varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Maršrutiem būs sagatavoti gpx digitālie navigācijas faili. Maršruti būs marķēti dabā gan sestdien, 28. maijā, gan papildu divas nedēļas pēc pasākuma norises ‒ līdz 11. jūnijam, lai ikviens interesents tos varētu izbraukt sev vēlamā laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad TIC aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu rīko sadarbībā ar Santu Paegli, kura izstrādā velomaršrutus tā, lai iedzīvotājiem būtu iespēja gūt pozitīvus iespaidus un no jauna atklāt it kā zināmas vietas. “Aktīvajiem smilteniešiem jau Apes puse ir nedaudz zināma, taču garākais velomaršruts vedīs garām Ādama muižai. Vai tādu zināt?” ieintriģē S. Paegle. Viņa aicina nenobīties no gaidāmajām laika prognozēm un izbaudīt kopā būšanu dabā. 

L. Šūlmeistere informē, ka iepriekšēja pieteikšanās notiek līdz 26. maijam elektroniski, zvanot uz 29395200 vai klātienē Smiltenes novada TIC Smiltenē, Dārza ielā 3. Dalība ikvienam pasākumā ir bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.