Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Velgai Krilei un Arturam Gobam veltītam jauno autoru konkursam – liela atsaucība

Vēl līdz nākamajai pirmdienai, 18. septembrim, uz e-pastu valkasbiblioteka@valka.lv jaunie autori aicināti iesūtīt savus oriģināldarbus pašu izvēlētā tematikā dzejas autoru – iesācēju konkursā “Tu arī mani spēsi izpildīt”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja Līga Tetere informē, ka konkursam paredzētiem oriģināldarbiem jāatbilst diviem kritērijiem: autori var iesūtīt dzejoļu kopu ‒ vismaz septiņus dzejoļus, ne vairāk kā 300 dzejas rindas un tiem jābūt iepriekš nepublicētiem dzejoļiem.

Žūrija sešu cilvēku sastāvā konkursantus vērtēs un apbalvos trīs vecuma grupās: no 10 līdz 13 gadi, balvu fonds – Artura Gobas balva 50 eiro vērtībā no Latvijas Bērnu fonda; no 14 līdz 17 gadi, balvu fonds – Artura Gobas balva 50 eiro vērtībā no Latvijas Bērnu fonda un 18 gadi un vecāki, balvu fonds – Velgas Kriles balva 100 eiro vērtībā no Valkas novada pašvaldības.

L. Tetere atzīst, ka vislielākā jauno autoru atsaucība ir vecuma grupā 18 gadi un vecāki.

“Darbi ir iesūtīti visās vecuma grupās. Jaunie autori darbus iesūtījuši no daudzām Latvijas vietām, maz ir vietējo. Esam saņēmuši darbus no autoriem, kuri dzīvo Ludzas novadā, Gaujienā, Rīgā, Rēzeknē, Ogres novadā, Upesciemā, Siguldā un vēl citās vietās. Dzejas konkursa rezultātus paziņosim apbalvošanas pasākumā 30. septembrī. Tas ierasti norisināsies Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža”. Gaidīsim!” aicina L. Tetere.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.