Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vēl tikai nedēļu var pieteikties neformālajai konferencei “Rosinātava”

Publicitātes foto.

Jau pēc nedēļas, 26.janvārī, noslēgsies reģistrācija, lai klātienē apmeklētu neformālo un izglītojošo konferenci “Rosinātava”, kurā jauniešus no visas Latvijas iedvesmos tādas personības kā Samanta Tīna, Raimonds Feldmanis, Rūta Dimanta, Nils Jansons, Nils Sakss Konstantinovs un citi. Neformālo konferenci 3.februārī varēs vērot arī tiešraidē “Rosinātava” Facebook lapā – tas nozīmē, ka pasākumā varēs smelties iedvesmu ne tikai vidusskolēni, bet jebkurš interesents no visas Latvijas un ārpus tās robežām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau iepriekšējā gadā pārliecinājāmies, ka pasākuma vieslektori iedvesmoja un motivēja ne tikai pašus jauniešus, bet arī vecākus un skolotājus, tādēļ esam pārliecināti, ka arī šī gada Rosinātāji spēs uzrunāt jebkuru interesentu. Aicinām vecākus un skolotājus, kā arī citus interesentus pieslēgties pasākuma tiešraidei, kas norisināsies šā gada 3.februārī no plkst. 11.00. “Rosinātava” Facebook lapā.

Neformālās konference noritēs četros vērtīgos un izglītojošos sarunu blokos. Pirmajā blokā “Zemiene: Izaicinājums pieņemts!” runāsim par darbošanos nestandarta nozarē un uzticamas personas lomu virsotnes sasniegšanā. Savukārt otrajā blokā “Piekāje: Lec augstāk!” diskutēsim par jauniešu maksimālisma pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem, motivāciju un sevis pilnveidošanu, kā arī par vērtībām un pamatprincipiem, kas virza profesionālo karjeru un dzīvi kopumā. Trešajā sarunu blokā “Nogāze: Nav viss tik čābīgi – saies!” dalīsimies par starptautisko izaugsmi, mērķtiecību un izaicinājumiem, kā arī sociālajiem tīkliem, to ietekmi un kritiskās domāšanas attīstību. Noslēdzošajā sarunu blokā “Virsotne: Apgreids veikts – sačinījām!” runāsim par pašvērtējuma nozīmi cilvēka dzīvē, sevis iemīlēšanu un pieņemšanu, kā arī par valodas un dzimtās pilsētas nozīmi dzīvē un karjerā.

Ņemot vērā spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus, pasākums joprojām tiek plānots gan klātienē, gan tiešraidē. Nepieciešamības gadījumā esam gatavi pasākumu noturēt tikai attālināti, bet ļoti ceram, ka ar jauniešiem izdosies tikties klātienē Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau iepriekš ziņots, ka neformālā un izglītojošā konference vidusskolēniem “Rosinātava” notiks 2022.gada 3.februārī Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē un tiešsaistē “Rosinātava” Facebook lapā. Dalībnieku skaits klātienē ir ierobežots – 300 cilvēki. Neformālā un izglītojošā konference “Rosinātava 2022” plānota “zaļajā” drošības režīmā – ieeja tikai ar sadarbspējīgiem vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Sekojam līdzi epidemioloģiskajai situācijai un pulcēšanās ierobežojumiem valstī un nepieciešamības gadījumā esam gatavi pulcēt jauniešus virtuālajā vidē “Rosinātava” Facebook lapā. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi nosacījumi attiecībā uz epidemioloģisko drošību valstī.

Lai reģistrētos neformālajai konferencei, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu. Vairāk informācijas par pasākumu iespējams atrast mājas lapā www.rosinatava.lv, kā arī Instagram kontā vai Facebook lapā.

“Rosinātava” notiek jau ceturto gadu, tā tiek organizēta ar Biznesa augstskolas Turība finansiālu atbalstu. Pasākuma draugi ir uzņēmumi –  Tele2, Latvijas finieris, Einšteins, Old Riga SPA.

Informāciju sagatavoja: Sintija Antmane, “Rosinātava” sabiedrības informēšanas menedžere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.